בתוכניות חולצות B2B, לעתים קרובות מתייחסים ל-GSM כאל קיצור מהיר ל"עובי” או "איכות.” לְמַעֲשֶׂה, זהו רק משתנה אחד במשוואה מרובת גורמים הכוללת ספירת חוטים, איכות חוט, מבנה סרוג, תהליכי גימור, בקרת הצטמקות, עמידות צבע, התנגדות לגלילה, ויציבות מימדים. שני בדים יכולים לחלוק את אותו GSM אך להתנהג בצורה שונה מאוד בתחושת הידיים, וִילוֹן, אֲטִימוּת, עֲמִידוּת, וביצועי שטיפה—הבדלים המשפיעים ישירות על שביעות רצון הלקוחות, שיעורי החזרה, ותפיסת המותג. מדריך זה מבהיר מה GSM יכול ומה לא יכול להגיד לך, כיצד יש לציין אותו עבור שימושי קצה שונים (חולצות קידום מכירות, יסודות הקמעונאות, מתאים לאופנה, בגדי עבודה), ואיזה בדיקות תומכות ובקרות תהליכים צריכות להידרש כדי להגן על תוצאות איכות.
נ
קונים בינלאומיים מתמודדים בדרך כלל עם שלוש נקודות כאב שחוזרות על עצמן כאשר מוצאים חולצות טריקו מעבר לגבולות:
- סיכון איכות וחוסר עקביות: שינויים בסובלנות GSM, התאמת גוון, הִצטַמְקוּת, עֲנָק (ספיראליות), ופגמי בד עלולים ליצור דחיות ועיבודים יקרים. ללא שיטות מדידה סטנדרטיות וקריטריוני קבלה ברורים, "אותו מפרט” הזמנות יכולות לספק תוצאות שונות על פני מגרשים או עונות.
- לחץ על ציר הזמן: עיכובים בדגימה, זמני אספקת בד, וצווארי בקבוק בייצור עלולים לשבש את יומני ההשקה. כאשר אישורי בד ופרמטרי טרום ייצור אינם מיושרים, לוח הזמנים השפעה על תרכובות על פני חיתוך, תְפִירָה, גימור, ואריזה.
- אמינות לוגיסטיקה ומשלוחים: תקני אריזה, אופטימיזציה של קרטון, דיוק תיוג, ותיעוד (קודי HS, חשבוניות, רשימות אריזה, תעודות) להשפיע על מהירות פינוי ועלות נחיתה. אי התאמות קלות עלולות להוביל לעיכובים, ירידת רוח, או בעיות ציות בשווקי יעד.
גישת מקורות מבוססת טכנית מפחיתה סיכונים אלה על ידי המרת ציפיות סובייקטיביות—"רַך,” "פּרֶמיָה,” "כָּבֵד מִשְׁקָל,” "אין הצטמקות"—לדרישות מדידות. לאורך המדריך הזה, מתייחסים ל-GSM כאל מדד בסיסי שיש לשייך אותו לפרטי בניית הבד הנכונים, סובלנות, תקני בדיקה, ונקודות ביקורת איכות. המטרה היא לצייד את הקונים במסגרת מעשית להשוואה בין ספקים באופן אובייקטיבי, מפרטי מנעול שהם מציאותיים לייצור, ולהבטיח שהחולצות שנמסרו תואמות לתחושת היד המיועדת, ביצועים, ועמידות—בזמן ומוכן למשלוח.
נ
על ידי ביסוס החלטות המקור בפרמטרים הנדסיים מדידים של בד ומשמעת ייצור מוכחת—נתמך על ידי יכולת הטקסטיל ברמה עולמית של הודו ושותפים אמינים כגון KK Fashion Exports—קונים יכולים לעבור מפתרון בעיות תגובתי לניבוי, רכש ניתן להרחבה.
תוֹכֶן הָעִניָנִים
- מה המשמעות של GSM עבור חולצות טריקו
- טווחי GSM טיפוסיים עבור בדי טי נפוצים
- כיצד GSM משפיע על המשקל, וִילוֹן, עֲמִידוּת
- GSM לעומת סוג בד: כּוּתנָה, תערובות, פּוֹלִיאֶסטֶר
- בחירת GSM למקרי אקלים ושימוש
- איתור איכות מעבר למדדי GSM
- שאלות נפוצות
- מסכם
מה המשמעות של GSM עבור חולצות טריקו
GSM (גרם למ"ר) הוא ה משקל בד של סריג חולצת טריקו ומשפיע ישירות על איך הבגד מרגיש, וילונות, ומתפקד בלבוש. עבור קונים, GSM הוא מחוון קיצורי דרך לאטימות צפויה, איכות נתפסת, ועונתיות, אך יש להעריך זאת לצד ספירת החוטים, מבנה סרוג (סינגל ג'רזי, שלובים, טִינָה), וגימור (דחיסה, אֶנזִים, מרכך סיליקון) כי אלה יכולים לשנות את תחושת הידיים ולהתכווץ מבלי לשנות את GSM.
נ
השתמש ב-GSM כדי להתאים את השימוש הסופי ונקודת מחיר היעד. טווחי B2B טיפוסיים עבור חולצות טריקו בשילוב כותנה וכותנה:
- 120–150 GSM: קַל מִשְׁקָל; הטוב ביותר עבור אקלים חם, חולצות פרומו; אטימות נמוכה יותר; נוטה יותר להתפתל/להתפתל אם החוט/גימור חלש.
- 160–180 GSM: מגוון הליבה הקמעונאי; וילון מאוזן ועמידות; בדרך כלל יציבות הדפסה וכיסוי טובים יותר.
- 190–220 GSM: כָּבֵד מִשְׁקָל; תחושת יד פרימיום, אטימות גבוהה יותר, שמירת צורה טובה יותר; בלאי חם יותר ועלות FOB גבוהה יותר.
- 230+ GSM: חולצות אובר/חולצות מובנות; ודא שמפרטי הדפוס והתפירה מתאימים לווילונות מופחתים ונפח תפר גבוה יותר.
ציין GSM בצורה נכונה בחבילות טכנולוגיות כדי למנוע מחלוקות שונות: בַּקָשָׁה בגד מוגמר GSM (לאחר כביסה/דחיסה), להגדיר סובלנות מקובלת (בדרך כלל ±5% עבור חולצות סרוגות), ויישור יעדי הצטמקות (לְמָשָׁל, ≤3% אורך/רוחב לאחר כביסה רגילה) כי GSM גבוה יותר עדיין יכול להתכווץ אם לא נדחס כראוי. לאישורים, בדוק GSM על מדגם מותנה (אווירה סטנדרטית) ולוודא עקביות בין לוחות/מגרשים; אם אתה צריך תמיכה ביישור GSM עם בניית בד ובדיקות תאימות, KK Fashion Exports יכול לעזור.
טווחי GSM טיפוסיים עבור בדי טי נפוצים
רצועות GSM טיפוסיות משתנות לפי סוג הסיבים, מבנה סרוג, ולסיים, אבל רוב תוכניות טי B2B נופלות לטווחים צפויים. השתמש באמות מידה אלה כדי להגדיר יעדי בד בחבילת הטכנולוגיה שלך וכדי להתאים את ציפיות הקונים למשקל, אֲטִימוּת, וילונות.
- 100–140 GSM: ג'רזי קל משקל (לְעִתִים קְרוֹבוֹת 100% כותנה או פולי כותנה) למבצעי תקציב, חולצות קיץ; האטימות הנמוכה ביותר וסיכון גבוה יותר להצגה.
- 140–160 GSM: ג'רסי סינגל סטנדרטי לבסיסי קמעונאות יומיומיים; תחושת ידיים מאוזנת ויכולת נשימה.
- 160–180 GSM: "פרימיום במשקל בינוני” ג'רזי; שיפור האטימות ושמירת הצורה; מפרט נפוץ עבור תוכניות בכמות גדולה של מותגים.
- 180–200 GSM: טי פרימיום/תאגיד כבדים יותר; בקרת וילונות טובה יותר ויציבות הדפסה; ללבוש מעט יותר חם.
- 200–240 GSM: חולצה כבדה/interlock או סינגל צפוף; לבגדי רחוב והתאמה מובנית; עלויות תפירה והובלה גבוהות יותר.
- 220–300+ GSM: טִינָה (מוטות) ופרנץ' טרי לדמוי טי צמרות; לא אופייני לטיז בסיסי אבל נפוץ לקטגוריות גבוהות.
למקור, ציין GSM עם סובלנות ושיטת בדיקה: בַּקָשָׁה בד מוגמר GSM עִם ±5% סוֹבלָנוּת (או צמוד יותר עבור תוכניות פרימיום), ולאשר אם הספק מדווח לפני הכביסה אוֹ לאחר כביסה מִשׁקָל (גימורי אנזים/סיליקון יכולים להשפיע על תחושת הידיים ללא מעברים גדולים של GSM). אם אתה צריך תמיכה נעילת ה-GSM הנכון להתאמה שלך, שיטת הדפסה, ומחיר יעד, KK Fashion Exports יכול לעזור לאמת אפשרויות בד ומפרטים מוכנים לייצור.
כיצד GSM משפיע על המשקל, וִילוֹן, עֲמִידוּת
GSM (גרם למ"ר) קובע ישירות כמה כבדה חולצת טריקו מרגישה, איך זה תלוי על הגוף (וִילוֹן), ועד כמה הוא עומד בבלאי חוזר ונשנים. ככל שה-GSM עולה, מסת הבד עולה, האטימות משתפרת, והסריג בדרך כלל מרגיש יותר מהותי; ככל שה-GSM יורד, הבד נעשה קל יותר, אוורירי יותר, ונוטה יותר להראות ועיוותים אם החוט והגימור אינם נשלטים.
נ
מִשׁקָל & וִילוֹן: השתמש ב-GSM כמפרט הקשור לשימוש הקצה—ואז אשר את זה על בד סיים (לאחר גימור/דחיסה) כדי למנוע הפתעות בכמויות גדולות. טווחים אופייניים לטיז:
- 120–150 GSM: קַל מִשְׁקָל; יכולת נשימה גבוהה יותר; יכול להראות שקוף בצבעים בהירים; רגיש יותר לסימני מתלים ומתיחה.
- 160–180 GSM: טווח ליבה לכל העונה; תחושת יד מאוזנת; כיסוי אמין; יושב בצורה נקייה לרוב ההתאמות.
- 190–220 GSM: כָּבֵד מִשְׁקָל; מראה מובנה; נוכחות צווארון/מכפלת חזקה יותר; וילון חם יותר ופחות נוזלי.
לשלוט בווילון ב-GSM נתון, ציין מבנה סרוג (חולצה בודדת נגד. שלובים), ספירת חוטים (לְמָשָׁל, 30s/1 לעומת 20s/1), וגימור (סיליקון / אנזימטי) כי שני בדים עם אותו GSM יכולים להסתובב בצורה שונה מאוד.
נ
עֲמִידוּת: GSM גבוה יותר משפר בדרך כלל את עמידות השחיקה ומפחית חריצים, אבל עמידות היא בסופו של דבר פונקציה של איכות החוט, צפיפות התפרים, וגימור—לא GSM לבד. עבור פחות תביעות בתוכניות מסחריות, לְפַרֵט: סובלנות GSM (בדרך כלל ±5%), מגבלות התכווצות לאחר כביסה (לְמָשָׁל, ≤ 5% אורך/רוחב עם דחיסה), יעדי עמידות צבע (לְמָשָׁל, 4+ לכביסה), ודרישת גלולות (לְמָשָׁל, ≥ 3–4 דירוג לפי העניין). אימות באמצעות בדיקות מעבדה על מוצרים מוגמרים וניסוי כביסה לפני אישור כמות גדולה. אם אתה צריך תמיכה בהגדרת רצועות GSM וסובלנות עבור שוק היעד שלך, KK Fashion Exports יכול לעזור להתאים את מפרט הבד לדרישות הביצועים.
רכישת בדים או ביגוד מותאמים אישית מהודו?
KK Fashion Exports היא יצרנית B2B מבוססת & יצואנית בנוידה, הוֹדוּ. אנו מתמחים בצעיפי כותנה מובחרים, בגדי נשים, ואריזה מותאמת אישית ב-MOQs נמוכים עם לוגיסטיקה גלובלית מדלת לדלת.
GSM לעומת סוג בד: כּוּתנָה, תערובות, פּוֹלִיאֶסטֶר
GSM משפיע על כותנה, תערובות, ופוליאסטר באופן שונה כי סוג הסיבים משנה עובי, וִילוֹן, לכווץ התנהגות, וכיצד "צפיפות” מרגיש על הגוף. עֲבוּר 100% חולצות כותנה, GSM גבוה יותר פירושו בדרך כלל עבה יותר, בד אטום יותר עם מבנה טוב יותר; עבור פוליאסטר, אותו GSM יכול להרגיש קל יותר וקריר יותר בגלל ספיגת לחות נמוכה יותר; עבור תערובות, תחושת היד והעמידות תלויים הן ב-GSM והן ביחס כותנה/פולי. הערך תמיד את GSM לצד ספירת החוטים (לְמָשָׁל, 30s/1 לעומת 24s/1), סוג סרוג (סינגל ג'רזי נגד אינטרלוק), וגימור (אנזים/סיליקון/אפרסק) כדי למנוע השוואות מטעות.
נ
השתמש בטווחי GSM מעשיים אלה כנקודת מוצא למקור (לאחר מכן אשר באמצעות נתוני מעבדה ובדיקות שטיפה):
- 100% כּוּתנָה (מוקלף/מסורק): 140–160 GSM עבור פרומו קל משקל; 160–180 GSM לקמעונאות רגילה; 180–220 GSM עבור "פרימיום מובנה” תְחוּשָׁה (צפו בהתכווצות ובגלילות אם קרלו).
- תערובות CVC (לְמָשָׁל, 60/40 כותנה/פולי): 150–170 GSM ליסודות הקמעונאות; 170–190 GSM לשיפור אטימות ושמירת צורה (בדרך כלל נמוך יותר להתכווץ מאשר 100% כּוּתנָה).
- תלת בלנדים (כותנה/פולי/קריון): 130–160 GSM למראה וילונות רכים ואברש; הימנע מ-GSM גבוה מאוד אם נדרשת יד נוזלית.
- 100% פּוֹלִיאֶסטֶר: 120–160 GSM עבור טי ביצועים; 160–180 GSM אם אתה צריך יותר אטימות ועמידות בפני תקלות (לאשר את דרישות הגימור לפתיל ולמניעת סתימות).
עבור B2B בקרת איכות, אל תקבל GSM לבד: לְפַרֵט סובלנות GSM (בדרך כלל ±5%), בַּקָשָׁה מִרֹאשׁ- ו-GSM לאחר כביסה (אחרי 1× מחזור כביסה/ייבוש), ולהריץ א בדיקת התכווצות (יַעַד ≤3% אורך/רוחב עבור רוב הטי הקמעונאי). וודא גם אֲטִימוּת (במיוחד עבור גוונים בהירים), פילינג (לעתים קרובות סיכון גבוה יותר בתערובות עם טוויסט נמוך), ו התאמה להדפסה (כותנה עבור DTG/מסך; פולי עבור סובלימציה; תערובות דורשות התאמות דיו/טמפרטורה). אם אתה צריך ספק כדי ליישר את GSM, הרכב הסיבים, ובדיקה למפרט היעד שלך, KK Fashion Exports יכול לתמוך בפיתוח ובייצור בכמות גדולה.
בחירת GSM למקרי אקלים ושימוש
בחר GSM על סמך האקלים של הלובש, רמת פעילות, ומחזור החיים הצפוי של הטי-שירט (מתנה לקידום מכירות לעומת. מדי יום). GSM נמוך יותר משפר בדרך כלל את יכולת הנשימה ואת זמן הייבוש, בעוד ש-GSM גבוה יותר משפר את האטימות, עֲמִידוּת, ושימור צורה. התייחס ל-GSM כמפרט שחייב להתאים לתנאי השימוש הקצה—לא "איכות עצמאית".” מַד.
נ
השתמשו ברצועות GSM המעשיות הללו לאקלים ולמקרי שימוש נפוצים:
- 120–150 GSM: אקלים חם/לח, חולצות לאירועים, מתאים אופנה קלת משקל; נותן עדיפות לזרימת אוויר אך עשוי להיות שקוף יותר בצבעים בהירים.
- 150–180 GSM: כל העונה "סטנדרטי” טי ארגונית וקמעונאית; אטימות מאוזנת, נוֹחוּת, וביצועי הדפסה.
- 180–220 GSM: אקלים קריר יותר, בגדי עבודה, ריקים קמעונאיים פרימיום; שליטה טובה יותר בווילונות, הופעה מופחתת, עמידות בפני שחיקה משופרת.
- 220+ GSM: בגדי רחוב כבדים או חולצות; מבנה ועמידות מקסימליים, אבל יכול להרגיש חם בחום גבוה ועלול להתייבש לאט יותר.
כדי להפחית סיכון, לאמת את בחירת ה-GSM נגד צֶבַע (גוונים בהירים זקוקים ל-GSM גבוה יותר עבור אטימות), בניית בד (טבעת מסורק מול. קצה פתוח), ו סִיוּם (אנזים/סיליקון יכולים לשנות את תחושת היד מבלי לשנות את GSM). בקש אישור מעבדה (סובלנות GSM ±5%), הגדירו מגבלת התכווצות לאחר הכביסה (בדרך כלל ≤ 5%), ולאשר דגימת טרום ייצור בתנאי האקלים היעד לפני תפזורת. עבור קונים הזקוקים לתמיכה בבקרת GSM ודגימה מתועדת, KK Fashion Exports יכול לסייע ביישור מפרט ואימות ייצור.
איתור איכות מעבר למדדי GSM
GSM הוא רק מסת הבד למ"ר; זה לא מאשר את איכות החוט, יציבות סריגה, ביצועי צבע/גימור, או ללבוש לטווח ארוך. לזהות איכות מעבר ל-GSM, להעריך את מאפייני החוט של הבד, עקביות בנייה, ושלמות מסיימת—אלה קובעים פילינג, הִצטַמְקוּת, לְהִתְפַּתֵל, אֲטִימוּת, ותחושת ידיים בייצור ואחרי הכביסה.
נ
השתמש בבדיקות מעשיות אלה (בקש תוצאות מהמפעל או תקף ב-house על דוגמית ודגימה פרוטו):
- סִיב & חוּט: בדוק את דרגת הכותנה ואת אורך ההידוק (לְמָשָׁל, מהדק ארוך עבור יד חלקה יותר), סוג חוט (מסורק לעומת מוקלף), וקומפקטי לעומת טבעת להפחתת שעירות והפחתת הסיכון לגלישה.
- בְּנִיָה: אשר את צפיפות התפר (קורסים/וויילס), סוג סרוג (סינגל ג'רזי נגד אינטרלוק), ואחידות (לבדוק באר, קווי מחט, פסים). השווה עקביות רוחב ומשקל על פני גלילים.
- יציבות מימדית: מדוד כיווץ וספיראליות לאחר הכביסה; יַעַד ≤ 5% הצטמקות ו ספירליות נמוכה מתאים למפרט שלך (סובלנות הדוקה לקמעונאות פרימיום).
- צֶבַע & יַצִיבוּת: דורש כביסה, לְשַׁפשֵׁף (יבש/רטוב), ונתוני בדיקת יציבות ההזעה; בדוק אם יש הצללה מגרש למגרש וסימני מלח/מרכך.
- עמידות פני השטח: בצע בדיקות פילינג/שחיקה (לְמָשָׁל, פילינג של Martindale או ICI במידת האפשר) וציפיות החלקת התפר/חוזק לבניית הבגד שלך.
נעל זאת ברכש על ידי בקשת ספקים מארז טכנולוגי מבד (פרטי סיבים/חוט, בנייה סרוגה, סִיוּם, סובלנות מגלגול לגלגול), יותר יש ציר הזמן של דוח הבדיקה מיושר לדגימה: אישור דוגמית, מטבלים במעבדה (עבור צבוע), לאחר מכן בדיקות טרום ייצור על בד בתפזורת לפני החיתוך. אם אתה צריך ספק שיכול לספק נתוני בדיקה מתועדים והרבה כמות עקבית בהתאמה ל-GSM ולמפרט הביצועים שלך, KK Fashion Exports יכול לתמוך בתהליך המקור ובתהליך QC.
שאלות נפוצות
שאלות נפוצות: הבנת GSM ואיכות הבד לחולצות טריקו (סיטונאי/מפעל)
1) אילו אפשרויות GSM אתה מציע לחולצות טריקו, ואיזה GSM הוא הטוב ביותר עבור שוק היעד שלנו?
תְשׁוּבָה: אנחנו בדרך כלל מייצרים חולצות ב 140–240 GSM, כאשר הטווחים המסחריים הנפוצים ביותר הם:
- 140–160 GSM: קַל מִשְׁקָל, לנשימה; משמש לעתים קרובות עבור חולצות פרומו ואקלים חם.
- 170–190 GSM: תחושת יד מאוזנת ועמידות; נפוץ לקמעונאות "יומיומית".” טיז.
- 200–240 GSM: כבד יותר, מובנית יותר; מועדף עבור בגדי רחוב פרימיום והתאמה למידות גדולות.
אנו נמליץ על GSM על בסיס שלך התאמה מיועדת, שיטת הדפסה, אַקלִים, ונקודת מחיר, ויכול לספק דוגמאות טרום ייצור לאימות.
נ
2) איך אתה שולט בעקביות GSM על פני ייצור בתפזורת ובין המון צבעים?
תְשׁוּבָה: אנו שולטים ב-GSM במספר שלבים:
- שליטה בסריגה: ספירת חוטים, אורך תפר, הגדרות המכונה, ומתח ההורדה נקבעים לפי מפרט.
- בקרת צביעה/גימור: בקרת דחיסה/כיווץ ומתכוני גימור סטנדרטיים כדי למנוע סחף של GSM.
- מוטבע & QC סופי: אנו בודקים GSM באמצעות חיתוך בד מותנה (שיטת שטח/משקל סטנדרטית) מִן כל גליל ומגרש, עם סובלנות המוגדרות בחבילת הטכנולוגיה (בדרך כלל ±5% אלא אם כן הוסכם אחרת).
להמשכיות בהזמנה מחדש, אנחנו שומרים אישורי טבילה במעבדה, פרמטרים של סריגה, והגדרות גימור כדי להתאים בתפזורת קודמת.
נ
3) איך GSM קשור לאטימות, הִצטַמְקוּת, פילינג, ואיכות בד כללית?
תְשׁוּבָה: GSM הוא אינדיקטור אחד, אבל לא הקובע היחיד לאיכות:
- אֲטִימוּת: GSM גבוה יותר משפר בדרך כלל את הכיסוי, אֲבָל איכות חוט, מבנה סרוג (סינגל ג'רזי נגד אינטרלוק), וצבע (אברש לבן/בהיר) משפיעים גם על האטימות.
- הִצטַמְקוּת: נשלט יותר על ידי סוג סיבים, גימור (דחיסה), ותפירה/חשיפה לחום מאשר GSM בלבד. אנחנו יכולים לכוון לתקני כיווץ ספציפיים (לְמָשָׁל, ≤3–5% לאחר כביסה) מבוסס על הדרישה שלך.
- פילינג: מונע בעיקר על ידי אורך סיבים, טוויסט חוט, וגימור. לְדוּגמָה, כותנה סרוקה ושליטה טובה יותר בחוטים מפחיתים בדרך כלל את הגלישה לעומת חוטים פתוחים בדרגה נמוכה יותר.
- תחושת ידיים & וִילוֹן: GSM משפיע על המשקל, אלא "רכות” הוא בעיקר מ איכות חוט וגימור (ביו שטיפה, סיליקון, אֶנזִים, וכו').
אנו ממליצים לציין GSM יחד עם הרכב בד, סוג חוט (מסורק/סובב טבעת/קצה פתוח), סוג סרוג, וגימור.
נ
4) אילו קומפוזיציות בד וקונסטרוקציות סרוגות זמינות, ואיך הם משפיעים על הדפסה/מיתוג?
תְשׁוּבָה: אפשרויות נפוצות כוללות:
- 100% כּוּתנָה (סינגל ג'רזי): הטוב ביותר עבור תחושה ידנית רכה והדפסה לשימוש כללי; מומלצים בסיבוב טבעת/מסורק לתוצאות מובחרות.
- תערובות כותנה/פולי (לְמָשָׁל, 60/40, 50/50): יציבות מימדית משופרת וייבוש מהיר; שים לב שכמה תהליכי הדפסה וחיות צבע יכולים להיות שונים לעומת 100% כּוּתנָה.
- אינטרלוק / סריגה כפולה: יותר יציב, משטח חלק יותר, לעתים קרובות אטימות גבוהה יותר; בדרך כלל עלות ומשקל גבוהים יותר.
למיתוג, אנו תומכים הדפסת מסך, DTG (תלוי בבד), רִקמָה, העברת חום, פְּרִיקָה (כּוּתנָה), ודיו מיוחדים. בחירת בדים והשפעת GSM ספיגת דיו, חדות הדפסה, ועמידות הכביסה, אז אנחנו מיישרים את מפרט הבד עם שיטת הקישוט שלך לפני כמות גדולה.
נ
5) מה ה-MOQ שלך, זמן דגימה/הובלה, ואפשרויות התאמה אישית (תוויות/אריזה)?
תְשׁוּבָה: תנאים מסחריים סטנדרטיים הם:
- MOQ: בדרך כלל לכל צבע לכל סגנון, בדרך כלל 300–1,000 יח' תלוי בבד, GSM, והתאמות אישיות. MOQs נמוכים יותר עשויים להיות אפשריים באמצעות בדים/צבעים קיימים.
- דְגִימָה: פיתוח פרוטו/דגימה בדרך כלל 7–14 ימים לאחר אישור המפרט; קדם ייצור (עמ') דגימות עוקבות לאחר טבילה במעבדה ואישור סט גודל.
- זמן אספקה בתפזורת: בדרך כלל 20–45 ימים לאחר אישור PP, בהתאם לזמינות הבד, יכולת צביעה, ומורכבות הסדר.
- התאמה אישית: זמין עבור תוויות ארוגות, תוויות צוואר העברת חום, תוויות טיפול, תגים, מדבקות ברקוד, polybags, מדבקות בגודל, וסימוני קרטונים מותאמים אישית.
אנו מאשרים את זמן ההובלה הסופי על ידי בדיקתך חבילת טכנולוגיה, יעד סובלנות GSM, פלטת צבעים, ודרישות הבדיקה (לְמָשָׁל, הִצטַמְקוּת, עמידות צבע, פילינג).
מסכם
לסיכום, GSM הוא פרקטי, נקודת מוצא ניתנת לכימות להערכת בד חולצת טריקו, אך לעולם אין להשתמש בו בבידוד. איכות הבד נקבעת בסופו של דבר על ידי האופן שבו המשקל יוצר אינטראקציה עם סוג הסיבים, בניית חוט, מבנה סרוג, תהליכי גימור, ויציבות מימדים. על ידי הערכת GSM לצד תכונות כמו אטימות, וִילוֹן, התנגדות לגלילה, בקרת הצטמקות, עמידות צבע, ותחושת ידיים, אתה יכול לחזות ביצועים בעולם האמיתי במקום להסתמך על תוויות שיווקיות. בין אם אתה מציין ריקים למותג, מקורות לייצור, או בחירת בגדים לשימוש סופי, יישום מדדים אלה מוביל באופן שיטתי להתאמה עקבית יותר, עֲמִידוּת, ושביעות רצון הלקוחות.
נ
ציון GSM עם המפעל שכתב את זה
כל מה שלמעלה הוא מדידה ולא עותק מכירות, אז כדאי לומר בבירור מי כתב את זה ומה הם יכולים לעשות. KK Fashion Exports ייצרה בגדים ואביזרים מבית Noida, הודו מאז 2003, וייצא מעל 4 מיליון חתיכות לקונים 27 מדינות וטריטוריות. אם תגיע ליעד GSM מדף זה, נצטט נגדו כמפרט כתוב ולא כמשקל משוער.
עבור קונים שזקוקים לעמדת הציות לפני תחילת הדגימה: שמונה ביקורות SMETA בין 2017 וינואר 2026, 4-גלולות, מבוקר על ידי URS Verification Private Limited, המכסה תקני עבודה, בריאות ובטיחות, סביבה ואתיקה עסקית. שנות הביקורת והמסמכים הזמינים עבור תיק ספק פועלים אישורים ותאימות. הייצור מתחיל מ 100 חתיכות לכל סגנון, בדרך כלל 300 לכל צבע, ו כמויות מינימום להזמנה מסביר איך זה עובד כאשר GSM אחד מופעל על פני מספר צבעים.
שותף עם KK Fashion Exports
האם אתה מחפש יצרן אמין בהודו לאוסף הבא שלך? אנו מתמחים בבגדים איכותיים כמו בגדי נשים בהתאמה אישית, צעיפי בנדנה מכותנה בסיטונאות, ואביזרים מותאמים אישית עם MOQ נמוכים ומשלוח עולמי.
אנו מייצאים לכל העולם: אַרצוֹת הַבְּרִית, אֵירוֹפָּה, אוֹסטְרַלִיָה, איחוד האמירויות הערביות.

