V B2B programoch na tričká, GSM sa často považuje za skratku pre „hrúbku“.” alebo „kvalita.” V praxi, je to len jedna premenná vo viacfaktorovej rovnici, ktorá zahŕňa počet priadze, kvalita priadze, pletená štruktúra, dokončovacie procesy, kontrola zmršťovania, stálofarebnosť, odolnosť proti žmolkovaniu, a rozmerová stálosť. Dve tkaniny môžu zdieľať rovnaké GSM, ale správajú sa veľmi odlišne na dotyk, rúška, nepriehľadnosť, trvanlivosť, a umývací výkon—rozdiely, ktoré priamo ovplyvňujú spokojnosť zákazníkov, návratnosti, a vnímanie značky. Táto príručka objasňuje, čo vám GSM môže a čo nemôže povedať, ako by mal byť špecifikovaný pre rôzne konečné použitia (reklamné tričká, základy maloobchodu, móda sa hodí, pracovné odevy), a ktoré podporné testy a kontroly procesov by sa mali vyžadovať na ochranu výsledkov kvality.
n
Medzinárodní kupujúci zvyčajne čelia trom opakujúcim sa bolestivým bodom pri nákupe tričiek cez hranice:
- Riziko kvality a nekonzistentnosť: Rozdiely v tolerancii GSM, prispôsobenie odtieňov, zmršťovanie, krútiaci moment (špirálovitosť), a defekty tkaniny môžu spôsobiť nákladné odmietnutie a prepracovanie. Bez štandardizovaných metód merania a jasných akceptačných kritérií, „rovnaká špecifikácia” objednávky môžu priniesť rôzne výsledky v rámci šarží alebo sezón.
- Tlak na časovej osi: Oneskorenia odberu vzoriek, dodacie lehoty tkaniny, a produkčné úzke miesta môžu narušiť spúšťacie kalendáre. Keď schválenia látok a predvýrobné parametre nie sú zosúladené, plán ovplyvňujú zlúčeniny pri rezaní, šitie, dokončovacie, a balenie.
- Logistika a spoľahlivosť prepravy: Štandardy balenia, optimalizácia kartónu, presnosť označovania, a dokumentáciu (HS kódy, faktúry, baliace zoznamy, certifikáty) ovplyvniť rýchlosť odbavenia a náklady na pristátie. Menšie nezrovnalosti môžu viesť k zdržaniu, zdržanlivosť, alebo problémy s dodržiavaním predpisov na cieľových trhoch.
Technicky správny prístup k získavaniu zdrojov znižuje tieto riziká konverziou subjektívnych očakávaní—„mäkký,” „prémiové,” „ťažká váha,” “žiadne zmrštenie”—do merateľných požiadaviek. V celej tejto príručke, GSM sa považuje za základnú metriku, ktorá musí byť spárovaná so správnymi konštrukčnými detailmi tkaniny, tolerancie, skúšobné štandardy, a kontrolné body kvality. Cieľom je vybaviť kupujúcich praktickým rámcom na objektívne porovnanie dodávateľov, špecifikácie zámku, ktoré sú produkčne realistické, a uistite sa, že dodané tričká zodpovedajú zamýšľanému pocitu z ruky, výkon, a trvanlivosť—včas a pripravené na odoslanie.
n
Uzemnením rozhodnutí o zdrojoch v merateľných parametroch tkanivového inžinierstva a osvedčenej výrobnej disciplíne—podporované prvotriednymi textilnými kapacitami Indie a spoľahlivými partnermi, ako napr KK Fashion Exports—kupujúci môžu prejsť od reaktívneho riešenia problémov k predvídateľným, škálovateľné obstarávanie.
Obsah
- Čo znamená GSM pre tričká
- Typické GSM rozsahy pre bežné Tkaniny
- Ako GSM ovplyvňuje hmotnosť, Zakryť, Trvanlivosť
- GSM vs typ tkaniny: Bavlna, Zmesi, Polyester
- Výber GSM pre klímu a prípady použitia
- Pozorovanie kvality nad rámec GSM metrík
- FAQ
- Zabaliť sa
Čo znamená GSM pre tričká
GSM (gramov na meter štvorcový) je hmotnosť látky úpletu trička a priamo ovplyvňuje pocit na odeve, závesy, a účinkuje v opotrebovaní. Pre kupujúcich, GSM je skratka pre očakávanú nepriehľadnosť, vnímaná kvalita, a sezónnosť, ale musí sa hodnotiť spolu s počtom priadzí, pletená štruktúra (single dres, blokovanie, piké), a dokončovanie (zhutňovanie, enzým, silikónový aviváž) pretože tie môžu zmeniť pocit z ruky a zmrštenie bez zmeny GSM.
n
Použite GSM tak, aby zodpovedalo koncovému použitiu a cieľovej cene. Typické rady B2B pre bavlnené tričká a tričká s bavlnenou zmesou sú:
- 120–150 GSM: Ľahká; najlepšie pre horúce podnebie, promo tričká; nižšia nepriehľadnosť; náchylnejší na skrútenie/žmolkovanie, ak je priadza/povrch slabá.
- 160–180 GSM: Hlavný maloobchodný sortiment; vyvážené zakrytie a odolnosť; zvyčajne lepšia stabilita tlače a pokrytie.
- 190–220 GSM: Ťažká váha; prémiový pocit z ruky, vyššia nepriehľadnosť, lepšie udržanie tvaru; teplejšie opotrebovanie a vyššie náklady FOB.
- 230+ GSM: Tričká/štruktúrované tričká; Zabezpečte, aby sa špecifikácie vzoru a šitia prispôsobili menšiemu zakrývaniu a väčšiemu objemu švov.
Správne špecifikujte GSM v technických balíkoch, aby ste sa vyhli sporom o odchýlkach: žiadosť hotový odev GSM (po umytí/zhutnení), definovať prijateľnú toleranciu (bežne ±5% na pletené tričká), a zarovnajte ciele zmršťovania (napr., ≤3% dĺžka/šírka po štandardnom umytí) pretože vyššie GSM sa môže stále zmenšovať, ak nie je správne zhutnené. Na schválenie, test GSM na upravenej vzorke (štandardná atmosféra) a overiť konzistenciu medzi panelmi/šaržami; ak potrebujete podporu zosúladenia GSM s konštrukciou tkaniny a testovaním zhody, KK Fashion Exports môže pomôcť.
Typické GSM rozsahy pre bežné Tkaniny
Typické GSM pásma sa líšia podľa typu vlákna, pletená štruktúra, a dokončiť, ale väčšina B2B tee programov spadá do predvídateľných rozsahov. Použite tieto referenčné hodnoty na nastavenie cieľov pre látky vo svojom technickom balíku a na zosúladenie očakávaní kupujúcich z hľadiska hmotnosti, nepriehľadnosť, a zakryť.
- 100–140 GSM: Ľahký dres (často 100% bavlna alebo polybavlna) pre rozpočtové propagácie, letné tričká; najnižšia nepriehľadnosť a vyššie riziko presvitania.
- 140–160 GSM: Štandardný jednoduchý dres na každodenné drobnosti; vyvážený pocit z ruky a priedušnosť.
- 160–180 GSM: Stredná váha „prémiová” dres; zlepšená nepriehľadnosť a zachovanie tvaru; spoločná špecifikácia pre značkové hromadné programy.
- 180–200 GSM: Ťažšie prémiové/firemné tričká; lepšia kontrola zakrývania a stabilita tlače; trochu teplejšie nosenie.
- 200–240 GSM: Dres ťažkej váhy/interlock alebo hustý single jersey; pre streetwear a štruktúrované strihy; vyššie náklady na šitie a dopravu.
- 220–300+ GSM: Pique (palice) a francúzske froté ako tee-like topy; netypické pre základné odpaliská, ale bežné pre vyššie kategórie.
Na získavanie zdrojov, špecifikovať GSM s toleranciou a skúšobnou metódou: žiadosť hotová tkanina GSM s ±5% tolerancie (alebo prísnejšie pre prémiové programy), a potvrďte, či sa dodávateľ hlási pred praním alebo po umytí hmotnosť (enzýmové/silikónové povrchové úpravy môžu ovplyvniť pocit z ruky bez veľkých posunov GSM). Ak potrebujete podporu uzamknutia správneho GSM podľa vášho prispôsobenia, spôsob tlače, a cieľová cena, KK Fashion Exports môže pomôcť overiť možnosti tkaniny a špecifikácie pripravené na výrobu.
Ako GSM ovplyvňuje hmotnosť, Zakryť, Trvanlivosť
GSM (gramov na meter štvorcový) priamo určuje, aké ťažké je tričko na dotyk, ako visí na tele (rúška), a ako dobre odoláva opakovanému opotrebovaniu a praniu. Ako sa GSM zvyšuje, hmota látky stúpa, zlepšuje sa nepriehľadnosť, a úplet je zvyčajne na dotyk pevnejší; ako GSM klesá, tkanina sa stáva ľahšou, vzdušnejší, a náchylnejší na presvitanie a deformáciu, ak priadza a konečná úprava nie sú kontrolované.
n
Hmotnosť & Zakryť: Použite GSM ako špecifikáciu viazanú na konečné použitie—potom to potvrďte na hotovej látke (po dokončení/zhutnení) aby ste sa vyhli hromadným prekvapeniam. Typické rozsahy pre odpaliská:
- 120–150 GSM: Ľahká; vyššia priedušnosť; vo svetlých farbách môže pôsobiť priehľadne; citlivejšie na stopy po vešiaku a naťahovanie.
- 160–180 GSM: Hlavný celoročný sortiment; vyvážený pocit ruky; spoľahlivé pokrytie; sedí čisto pre väčšinu fitov.
- 190–220 GSM: Ťažká váha; štruktúrovaný vzhľad; prítomnosť pevnejšieho goliera/lemu; teplejšie a menej tekuté zakrytie.
Na ovládanie rúška na danom GSM, špecifikovať štruktúru pleteniny (single dres vs. blokovanie), počet priadze (napr., 30s/1 oproti 20 s/1), a dokončovanie (silikónové/enzymatické) pretože dve látky s rovnakým GSM sa môžu zakrývať veľmi odlišne.
n
Trvanlivosť: Vyššia hodnota GSM vo všeobecnosti zlepšuje odolnosť proti oderu a znižuje tvorbu dier, ale trvanlivosť je v konečnom dôsledku funkciou kvality priadze, hustota stehu, a dokončovanie—nie samotný GSM. Pre menej nárokov v komerčných programoch, špecifikovať: GSM tolerancia (zvyčajne ±5%), limity zmrštenia po praní (napr., ≤ 5% dĺžka/šírka so zhutnením), ciele stálofarebnosti (napr., 4+ na umývanie), a požiadavka na žmolkovanie (napr., ≥ 3–4 rating podľa potreby). Overte pomocou laboratórnych testov na hotových výrobkoch a umývacích testov pred schválením hromadného balenia. Ak potrebujete podporu pri definovaní pásiem GSM a tolerancií pre váš cieľový trh, KK Fashion Exports môže pomôcť zosúladiť špecifikácie tkaniny s požiadavkami na výkon.
Nákup látky alebo oblečenia na mieru z Indie?
KK Fashion Exports je etablovaným B2B výrobcom & vývozca v Noide, India. Špecializujeme sa na prémiové bavlnené šatky, dámske odevy, a zákazkové balenie pri nízkych MOQ s globálnou „door-to-door“ logistikou.
GSM vs typ tkaniny: Bavlna, Zmesi, Polyester
GSM ovplyvňuje bavlnu, zmesi, a polyester inak, pretože typ vlákna mení hrúbku, rúška, zmenšovacie správanie, a ako „hustota” cíti na tele. Pre 100% bavlnené tričká, vyššie GSM zvyčajne znamená hrubšie, viac nepriehľadná tkanina s lepšou štruktúrou; pre polyester, ten istý GSM sa môže cítiť ľahší a chladnejší vďaka nižšej absorpcii vlhkosti; pre zmesi, pocit z ruky a trvanlivosť závisia od GSM a pomeru bavlna/poly. Vždy vyhodnocujte GSM spolu s počtom priadzí (napr., 30s/1 oproti 24 s/1), pletený typ (jeden dres vs), a dokončovanie (enzým/silikón/broskyňa) aby sa predišlo zavádzajúcim prirovnaniam.
n
Použite tieto praktické GSM rozsahy ako východiskový bod pre získavanie zdrojov (potom potvrďte laboratórnymi údajmi a premývacími testami):
- 100% bavlna (mykané/česané): 140–160 GSM pre ľahké promo; 160–180 GSM pre štandardný maloobchod; 180–220 GSM pre štruktúrované „prémiové“.” cítiť (sledujte zmršťovanie a žmolkovanie, ak je mykané).
- CVC zmesi (napr., 60/40 bavlna/poly): 150–170 GSM pre základy maloobchodu; 170–190 GSM pre lepšiu nepriehľadnosť a zachovanie tvaru (zvyčajne menšie zmrštenie ako 100% bavlna).
- Tri-zmesy (bavlna/poly/rayon): 130–160 GSM pre jemný záves a vzhľad vresu; vyhnite sa veľmi vysokej GSM, ak je potrebná tekutá ruka.
- 100% polyester: 120–160 GSM pre výkonnostné odpaliská; 160–180 GSM, ak potrebujete väčšiu nepriehľadnosť a odolnosť proti zaseknutiu (potvrdzujú požiadavky na nasiakavosť a proti zachyteniu).
Pre B2B kontrola kvality, neprijímajte iba GSM: špecifikovať GSM tolerancia (zvyčajne ±5%), žiadosť pre- a post-wash GSM (po 1× cyklus pranie/sušenie), a spustiť a skúška zmršťovania (cieľ ≤3% dĺžka/šírka pre väčšinu maloobchodných tričiek). Tiež overiť nepriehľadnosť (najmä pre svetlé odtiene), žmolkovanie (často vyššie riziko v zmesiach s nízkym zákrutom), a vhodnosť tlače (bavlna na DTG/screen; poly na sublimáciu; zmesi vyžadujú úpravu atramentu/teploty). Ak potrebujete dodávateľa na zosúladenie GSM, zloženie vlákniny, a testovanie podľa vašej cieľovej špecifikácie, KK Fashion Exports môže podporiť vývoj a hromadnú výrobu.
Výber GSM pre klímu a prípady použitia
Vyberte GSM na základe klímy nositeľa, úroveň aktivity, a očakávaný životný cyklus trička (propagačné darčeky vs. denná uniforma). Nižší GSM vo všeobecnosti zlepšuje priedušnosť a čas schnutia, zatiaľ čo vyšší GSM zlepšuje nepriehľadnosť, trvanlivosť, a zachovanie tvaru. Zaobchádzajte s GSM ako so špecifikáciou, ktorá musí byť v súlade s podmienkami konečného použitia—nie samostatná „kvalita” indikátor.
n
Použite tieto praktické GSM pásma pre bežné podnebie a prípady použitia:
- 120–150 GSM: Horúce/vlhké podnebie, eventové tričká, ľahké módne strihy; uprednostňuje prúdenie vzduchu, ale vo svetlých farbách môže byť priesvitnejší.
- 150–180 GSM: Celoročný „štandard” firemné a maloobchodné tričká; vyvážená nepriehľadnosť, pohodlie, a tlačový výkon.
- 180–220 GSM: Chladnejšie podnebie, pracovné odevy, prémiové maloobchodné polotovary; lepšia kontrola rúška, znížená priesvitnosť, zlepšená odolnosť proti oderu.
- 220+ GSM: Streetwear v ťažkej váhe alebo tielka; maximálna štruktúra a odolnosť, ale pri vysokej teplote môže byť teplo a môže schnúť pomalšie.
Na zníženie rizika, potvrďte výber GSM oproti farba (svetlé odtiene potrebujú vyššiu GSM pre nepriehľadnosť), látková konštrukcia (česané ringspun vs. otvorený koniec), a dokončiť (enzým/silikón môže zmeniť pocit z ruky bez zmeny GSM). Požiadajte o potvrdenie laboratória (GSM tolerancia ±5%), nastaviť limit zmrštenia po praní (bežne ≤ 5%), a schváliť predvýrobnú vzorku v cieľových klimatických podmienkach pred hromadným balením. Pre kupujúcich, ktorí potrebujú zdokumentovanú GSM kontrolu a podporu odberu vzoriek, KK Fashion Exports môže pomôcť pri zosúlaďovaní špecifikácií a validácii výroby.
Pozorovanie kvality nad rámec GSM metrík
GSM je iba hmotnosť látky na meter štvorcový; nepotvrdzuje kvalitu priadze, stabilita pletenia, výkon farbiva/povrchovej úpravy, alebo dlhodobé nosenie. Na zistenie kvality mimo GSM, hodnotiť vlastnosti priadze tkaniny, stavebná konzistencia, a integritu dokončenia—tieto určujú žmolkovanie, zmršťovanie, krútiť, nepriehľadnosť, a pocit z ruky pri výrobe a po umytí.
n
Použite tieto praktické kontroly (vyžiadajte si výsledky z mlyna alebo si ich overte interne na vzorke a prototype):
- Vláknina & priadza: Overte triedu bavlny a dĺžku sponky (napr., dlhá sponka pre hladšiu ruku), typ priadze (česané vs mykané), a kompaktný v porovnaní s prstencovým zvlákňovaním pre nižšiu chlpatosť a znížené riziko žmolkovania.
- Stavebníctvo: Potvrďte hustotu stehu (kurzy/Wales), pletený typ (jeden dres vs), a jednotnosť (skontrolujte barre, ihlové línie, pruhy). Porovnajte konzistenciu šírky a hmotnosti medzi kotúčmi.
- Rozmerová stabilita: Po umytí zmerajte zmršťovanie a špirálovitosť; cieľ ≤ 5% zmršťovanie a nízka špirálovitosť zodpovedajúce vašej špecifikácii (prísne tolerancie pre prémiový maloobchod).
- Farba & stálosť: Vyžadovať umytie, trieť (suché/mokré), a údaje testu stálosti v pote; skontrolujte, či na nich nie sú zafarbené značky medzi jednotlivými šaržami a soľ/zmäkčovač.
- Odolnosť povrchu: Vykonajte kontrolu žmolkovania/oderu (napr., Martindale alebo ICI pilling tam, kde je to vhodné) a očakávania kĺzania/pevnosti švu pre vašu konštrukciu odevu.
Uzamknite to v obstarávaní tým, že požiadate dodávateľov o a látkový technický balík (detaily vlákna/priadze, pletená konštrukcia, dokončiť, tolerancie roll-to-roll), viac má časový harmonogram testovacej správy v súlade s odberom vzoriek: schválenie vzorkovníka, laboratórne ponory (pre farbené), potom predvýrobné testovanie na objemovej tkanine pred rezaním. Ak potrebujete dodávateľa, ktorý môže poskytnúť zdokumentované údaje z testov a konzistentné hromadné šarže v súlade s vašimi GSM a výkonnostnými špecifikáciami, KK Fashion Exports môže podporovať proces získavania zdrojov a kontroly kvality.
FAQ
často kladené otázky: Pochopenie GSM a kvality látok pre tričká (Veľkoobchod/Továreň)
1) Aké GSM možnosti ponúkate pre tričká, a ktorý GSM je najlepší pre náš cieľový trh?
Odpoveď: Tričká bežne vyrábame v 140–240 GSM, s najbežnejšími komerčnými sortimentmi:
- 140–160 GSM: Ľahká, priedušná; často sa používa na propagačné tričká a teplé podnebie.
- 170–190 GSM: Vyvážený pocit z ruky a odolnosť; bežné pre maloobchod „každodenný” odpaliska.
- 200–240 GSM: Ťažšie, štruktúrovanejšie; preferované pre prémiové streetwear a oversized strihy.
GSM odporučíme na základe vášho zamýšľané prispôsobenie, spôsob tlače, podnebie, a cenový bod, a môže poskytnúť predprodukčné vzorky na overenie.
n
2) Ako kontrolujete konzistenciu GSM v rámci hromadnej výroby a medzi jednotlivými farebnými sériami?
Odpoveď: GSM ovládame vo viacerých fázach:
- Ovládanie pletenia: Počet priadze, dĺžka stehu, nastavenia stroja, a sťahovacie napätie sú nastavené podľa špecifikácie.
- Ovládanie farbenia/dokončovania: Riadenie zhutňovania/zmršťovania a dokončovacie recepty sú štandardizované, aby sa zabránilo GSM driftu.
- Inline & konečná kontrola kvality: Testujeme GSM pomocou podmieneného rezania tkaniny (štandardná metóda plochy/hmotnosti) od každý kotúč a partia, s toleranciami definovanými v technickom balení (bežne ±5% ak nie je dohodnuté inak).
Pre kontinuitu poradia, uchovávame schválenia laboratórneho ponoru, parametre pletenia, a dokončovacie nastavenia aby sa zhodovali s predchádzajúcim objemom.
n
3) Ako súvisí GSM s nepriehľadnosťou, zmršťovanie, žmolkovanie, a celková kvalita látky?
Odpoveď: GSM je jedným z indikátorov, ale nie jediným determinantom kvality:
- Nepriehľadnosť: Vyššie GSM vo všeobecnosti zlepšuje pokrytie, ale kvalita priadze, pletená štruktúra (jeden dres vs), a farba (biele/svetlé vresy) ovplyvňujú aj nepriehľadnosť.
- Zmršťovanie: Ovládané viac tým typ vlákna, dokončovacie (zhutnenie), a vystavenie šitiu/teplu ako samotný GSM. Môžeme sa zamerať na špecifické normy zmenšovania (napr., ≤3–5% po umytí) na základe vašej požiadavky.
- Pilling: Jazdené hlavne tým dĺžka vlákna, zákrut priadze, a dokončovanie. Napríklad, česaná bavlna a lepšia kontrola priadze zvyčajne znižujú žmolkovanie oproti menej kvalitným priadzam s otvoreným koncom.
- Pocit ruky & rúška: GSM ovplyvňuje hmotnosť, ale „mäkkosť” je z veľkej časti z kvalita priadze a konečná úprava (bio pranie, silikón, enzým, atď.).
Odporúčame špecifikovať GSM spolu s zloženie tkaniny, typ priadze (česaný/prstencový/otvorený), pletený typ, a dokončovanie.
n
4) Aké látkové kompozície a pletené konštrukcie sú k dispozícii, a ako ovplyvňujú tlač/značku?
Odpoveď: Bežné možnosti zahŕňajú:
- 100% bavlna (single dres): Najlepšie pre mäkký pocit z ruky a tlač na všeobecné účely; ring-spun/česané odporúčané pre prvotriedne výsledky.
- Zmesi bavlna/poly (napr., 60/40, 50/50): Vylepšená rozmerová stálosť a rýchle schnutie; Upozorňujeme, že niektoré procesy tlače a živosť farieb sa môžu líšiť vs 100% bavlna.
- Blokovanie / dvojitý úplet: Stabilnejšie, hladší povrch, často vyššia nepriehľadnosť; zvyčajne vyššia cena a hmotnosť.
Pre branding, podporujeme sieťotlač, DTG (závislé od látky), vyšívanie, prenos tepla, vypúšťanie (bavlna), a špeciálne atramenty. Výber látky a vplyv GSM absorpcia atramentu, ostrosť tlače, a trvanlivosť prania, takže pred hromadným balením zosúladíme špecifikáciu tkaniny s vašou metódou dekorácie.
n
5) Aké sú vaše MOQ, odber vzoriek/doba prípravy, a možnosti prispôsobenia (etikety/obaly)?
Odpoveď: Štandardné obchodné podmienky sú:
- MOQ: Typicky podľa farby a štýlu, bežne 300–1,000 ks v závislosti od tkaniny, GSM, a prispôsobenia. Nižšie MOQ môžu byť možné pri použití existujúcich látok/farieb.
- Odber vzoriek: Vývoj proto/vzoriek zvyčajne 7–14 dní po potvrdení špecifikácie; predprodukcia (PP) vzorky nasledujú po laboratórnych ponoroch a schválení sady veľkostí.
- Hromadná dodacia lehota: Bežne 20–45 dní po schválení PP, v závislosti od dostupnosti látky, farbiaca kapacita, a zložitosť objednávky.
- Prispôsobenie: Dostupné pre tkané štítky, teplonosné štítky na krku, ošetrovacie štítky, hangtags, nálepky s čiarovým kódom, polybagové vrecká, nálepky veľkosti, a vlastné označenie kartónov.
Konečný čas dodania potvrdzujeme kontrolou vášho technický balík, cieľová tolerancia GSM, farebná paleta, a požiadavky na testovanie (napr., zmršťovanie, stálofarebnosť, žmolkovanie).
Zabaliť sa
V súhrne, GSM je praktické, kvantifikovateľný východiskový bod pre hodnotenie látky tričiek, ale nikdy by sa nemal používať izolovane. Kvalita tkaniny je v konečnom dôsledku určená tým, ako hmotnosť interaguje s typom vlákna, konštrukcia priadze, pletená štruktúra, dokončovacie procesy, a rozmerová stálosť. Posúdením GSM popri atribútoch, ako je nepriehľadnosť, rúška, odolnosť proti žmolkovaniu, kontrola zmršťovania, stálofarebnosť, a pocit ruky, môžete skôr predpovedať výkon v reálnom svete, než sa spoliehať na marketingové označenia. Či špecifikujete polotovary pre značku, zdrojov pre výrobu, alebo výber odevov na konečné použitie, systematické používanie týchto metrík vedie k konzistentnejšiemu prispôsobeniu, trvanlivosť, a spokojnosť zákazníkov.
n
Určenie GSM od výrobcu, ktorý to napísal
Všetko vyššie je miera a nie predajná kópia, takže stojí za to povedať na rovinu, kto to napísal a čo dokáže. KK Fashion Exports vyrába odevy a doplnky od Noida, India od r 2003, a vyviezol cez 4 miliónov kusov kupujúcim v 27 krajiny a územia. Ak sa dostanete do cieľového GSM z tejto stránky, budeme citovať skôr ako písomnú špecifikáciu než ako približnú váhu.
Pre kupujúcich, ktorí potrebujú stanovisko k dodržiavaniu predpisov pred začatím odberu vzoriek: medzi ôsmimi auditmi SMETA 2017 a január 2026, 4-Pilulky, auditované spoločnosťou URS Verification Private Limited, pokrývajúce pracovné normy, zdravie a bezpečnosť, životného prostredia a podnikateľskej etiky. Roky auditu a dokumenty dostupné pre súbor dodávateľa sú zapnuté certifikácie a zhody. Výroba začína od 100 kusov na štýl, zvyčajne 300 podľa farby, a minimálne množstvo objednávky vysvetľuje, ako to funguje, keď jeden GSM beží v niekoľkých farbách.
Partner s KK Fashion Exports
Hľadáte spoľahlivého výrobcu v Indii pre vašu ďalšiu kolekciu? Špecializujeme sa na kvalitné odevy ako napr dámske odevy na mieru, veľkoobchodné bavlnené šatky, a vlastné príslušenstvo s nízkymi MOQ a globálnou prepravou.
Vyvážame do celého sveta: USA, Európe, Austrália, SAE.

