KK Fashion Exports

Gedetailleerde gids tot stof GSM

Indië is 'n globale spilpunt vir tekstielvervaardiging, met 'n volwasse ekosisteem wat spin, breiwerk, weef, verwerking, verf, drukwerk, en kleredrag op skaal. Hierdie diepte van vermoë maak Indië 'n strategiese verkrygingsbestemming vir handelsmerke wat beide volume en veelsydigheid oor katoen soek, versnitte, sintetiese, en prestasie tekstiele. Egter, dieselfde verskeidenheid wat geleentheid skep, kan ook veranderlikheid skep—veral wanneer spesifikasies soos GSM as benaderd eerder as beheer beskou word. Om met 'n ervare uitvoerder-vervaardiger te werk is dus van kritieke belang. KK Fashion Exports word erken as 'n betroubare vervaardigingsvennoot vir kopers wat duidelike tegniese kommunikasie benodig, herhaalbare kwaliteit, en produksiedissipline—sleutelfaktore wanneer GSM-toleransie en materiaalprestasie konsekwent moet bly oor tyd en oor verskeie SKU's.

Internasionale kopers staar tipies drie herhalende pynpunte in die gesig wanneer stowwe en afgewerkte kledingstukke oor grense heen verkry word:

  1. Kwaliteit risiko en spesifikasie dryf: 'n Nominale GSM kan verander na verf, was, verdigting, hitte-instelling, of afronding. Sonder belynde toetsmetodes en toleransies, bestellings kan swaarder of ligter aankom as wat verwag is, verander handgevoel, pas, en prestasie-eienskappe soos krimping, strek herstel, of skuurweerstand.
  2. Tydlyndruk van vermybare herwerk: Misverstande rondom GSM-meting (voorafwerking vs. na-afwerking), toegelate variasie, of monsterneming standaarde kan lei tot herhaalde laboratorium dips, hersteekproefneming, en produksie hou—uiteindelik 'n impak op bekendstellingskalenders en aanvullingsverpligtinge.
  3. Logistiek en kosteblootstelling: Stofgewig beïnvloed vragkoste, karton beplanning, houer gebruik, en geland koste berekeninge. 'n GSM-afwyking oor duisende meters kan versendinggewig wesenlik verander, belasting/belastingaanslae (in sommige jurisdiksies), en winsgewendheid—veral vir hoëvolume programme.

Hierdie gids spreek hierdie verkrygingsrealiteite aan deur GSM as 'n beheerbare te stel, ouditeerbare parameter binne 'n breër kwaliteitstelsel. Dit sal duidelik maak wat GSM in praktiese terme beteken, hoe dit gemeet en geverifieer word (insluitend algemene toetsstandaarde en steekproefnemingspraktyke), watter toleransies kommersieel realisties is vir verskillende materiaalkonstruksies, en hoe afwerkingsprosesse GSM kan verskuif op maniere wat in die spesifikasiestadium verwag moet word. Dit sal ook 'n verkrygingsgerigte benadering bied om GSM-vereistes in tegnologiepakkette en aankoopbestellings te dokumenteer, verwagtinge tussen koper te belyn, meul, en kledingstuk vervaardiger—kwaliteit bly dus konsekwent, tydlyne bly voorspelbaar, en oorgrenslogistiek bly doeltreffend.

Deur GSM te begrond in beide vervaardigingswetenskap en verkrygingsdissipline, kopers kan dispute verminder, verbeter herhaalbaarheid, en bou sterker verskaffersvennootskappe—veral wanneer verkryging van 'n vervaardigingskragstasie soos Indië verkry word en saam met gevestigde vennote soos bv KK Fashion Exports wat verstaan ​​hoe om spesifikasies in konsekwente produksie-uitkomste te vertaal.

Inhoudsopgawe

Wat GSM meet in stofgewig

GSM (gram per vierkante meter) meet die massa stof per oppervlakte-eenheid, uitgedruk as g/m². Dit kwantifiseer stofgewig onafhanklik van rolwydte of stoflengte, maak dit 'n betroubare spesifikasie vir die vergelyking van materiale oor verskaffers en produksiepartye. In die praktyk, GSM is 'n proxy vir dikte en digtheid, en dit korreleer sterk met drapering, ondeursigtigheid, warmte, en waargenome kwaliteit—maar dit doen nie, vanself, definieer tipe vesel, weef/brei struktuur, of prestasie-afwerkings.

GSM word bepaal deur 'n bekende area van stof te sny en dit te weeg, dan omskakeling na g/m². Die algemene bedryfsmetode is om 'n GSM-snyer te gebruik (tipies 100 cm²) en 'n presisieskaal:

  • Sny a 100 cm² monster (baie GSM-snyers is gestandaardiseer vir hierdie area).
  • Weeg die monster in gram (gebruik 'n gekalibreerde skaal; 0.01 g leesbaarheid is tipies vir ligte materiaal).
  • Vermenigvuldig die gewig met 100 GSM te kry (want 100 cm² = 1/100 van 1 m²).
  • Herhaal ten minste 5 punte oor die breedte en lengte; rapporteer die gemiddelde en toelaatbare toleransie (algemeen ±3% aan ±5% afhangende van materiaal en koper standaard).

Vir B2B-verkryging en QC, spesifiseer GSM as 'n aanvaardingskriterium saam met konstruksiebesonderhede om wanpassings te voorkom: teiken GSM insluit, verdraagsaamheid, en toets kondisionering (bv., na ontspanning of na was, aangesien breiwerk en sommige afwerkings gewig verskuif). Maak ook duidelik of GSM op greige gemeet word, gekleur, of afgewerkte stof, en of dit gebaseer is op voor-krimp of na-krimp toestand, aangesien hierdie besluite grootmaatverbruik beïnvloed, merker opbrengs, en finale kledingstuk handgevoel. As u gedokumenteerde GSM-toetsing benodig met herhaalbare monsterneming en verslagdoening vir grootmaatpartye, KK Fashion Exports kan meting en voldoening aan jou teikenspesifikasie ondersteun.

Hoe om GSM akkuraat te bereken

Om GSM te bereken (gram per vierkante meter) akkuraat, weeg 'n presies bekende materiaalarea en skakel daardie gewig om na a 1 m² basis. Die mees betroubare metode gebruik 'n GSM snyer wat 'n vaste area pons (algemeen 100 cm²), gepaard met 'n gekalibreerde presisiebalans. Maak seker dat die monster plat is, vry van spanning, en gekondisioneer na standaard atmosfeer om voggedrewe gewigsvariasie te minimaliseer.

Volg hierdie prosedure vir herhaalbare resultate:

  • Kondisioneer die stof: 20 ± 2 °C en 65± 4% RH vir ten minste 24 ure (ISO 139 / ASTM D1776).
  • Sny 'n bekende area: Gebruik 'n GSM-snyer (bv., 100 cm² = 0.01 m²). As jy 'n sjabloon gebruik, meet afmetings presies (Oppervlakte = lengte × breedte in m²).
  • Weeg korrek: Gebruik 'n gekalibreerde balans (leesbaarheid 0.01 g; 0.001 g vir liggewig materiaal). Tareer enige houer; vermy konsepte en statiese.
  • Bereken GSM: GSM = gewig (g) ÷ gebied (m²). Vir 'n 100 cm² snyer: GSM = gewig (g) × 100.
  • Valideer met herhalings: Neem 5–10 monsters oor die rol (sentrum + rande), gemiddeld die GSM, en rapporteer min/maks; verwerp uitskieters wat deur nate veroorsaak word, slubs, of maak strepe af.

Vir konsekwente B2B-verslagdoening, dokumenteer die metode (snyer area, balans sensitiwiteit), kondisionering standaard, aantal monsters, en stof toestand (greige/klaar/gewas), want afwerking en vogherwinning kan GSM aansienlik verskuif. As jy derdeparty-belynde monsternemingsplanne en gedokumenteerde GSM-toetsresultate vir grootmaatbestellings benodig, KK Fashion Exports kan ondersteun met gestandaardiseerde meting en verslagdoening.

Verkry weefsel of persoonlike klere uit Indië?

KK Fashion Exports is 'n gevestigde B2B-vervaardiger & uitvoerder in Noida, Indië. Ons spesialiseer in premium katoen serpe, damesklere, en pasgemaakte verpakking teen lae MOQ's met globale deur-tot-deur-logistiek.

GSM-reekse vir gewone stowwe

GSM (gram per vierkante meter) reekse verskil volgens stoftipe, weef/brei struktuur, en eindgebruik. Gebruik die reekse hieronder as verkrygingsmaatstawwe om teikengewigte te stel, aanvaardingstoleransies, en prestasieverwagtinge (ondeursigtigheid, drapeer, duursaamheid). Kontroleer altyd GSM met stofwydte, voltooide konstruksie (EPI/PPI vir geweefde weefsels of steekdigtheid vir breiwerk), en afrondingsprosesse, aangesien dit finale GSM kan verskuif.

  • Katoentrui (enkel brei) T-hemp: 140–200 GSM (lig: 120–160; middel: 160–190; swaar: 190–220)
  • Interlock gebreide / dubbele trui: 180–260 GSM
  • Franse terry: 200–320 GSM
  • Vlies (geborsel): 260–400 GSM
  • Poplin (katoen/poli-katoen): 90–140 GSM
  • Oxford hemp: 120–200 GSM
  • denim: 250–450 GSM (≈7–13 ons/yd²)
  • Canvas / eend: 250–600 GSM
  • Chino / keper (onderste gewig): 200–320 GSM
  • linne (geweef): 120–240 GSM
  • Wol pak: 180–320 GSM
  • Bedekking van wol / melton: 350–800 GSM
  • Sy chiffon / georgette: 25–60 GSM
  • satyn (sy/poly): 80–150 GSM
  • Polyester mikrovesel / voering taf: 50–90 GSM
  • Nie-geweefde (PP spunbond): 15–80 GSM

Vir B2B-verkryging, spesifiseer GSM as 'n voltooide goedere vereiste en stel 'n realistiese toleransie: tipies ±3–5% vir stabiele geweefde stowwe en ±5–8% vir breiwerk (hoër as dit swaar geborsel word, perske, of bedek). Verifieer met 'n gestandaardiseerde laboratoriummetode (bv., ISO 3801 / ASTM D3776) en monster van veelvuldige rolle om lot-tot-lot variasie te vang; as u ondersteuning benodig om teiken-GSM in lyn te bring met eindgebruikprestasie en produksie-haalbaarheid, KK Fashion Exports kan help.

Die keuse van GSM volgens kledingstukgebruik

Kies GSM op grond van die kledingstuk se eindgebruik, verwagte dra toestande, en prestasieteikens (ondeursigtigheid, drapeer, duursaamheid, warmte, en die lewe was). As 'n praktiese metode: definieer die seisoen (somer vs winter), aktiwiteitsvlak (mode vs werksdrag), en vereiste handgevoel (sag vs gestruktureerd), kortlys dan 'n GSM-band en bekragtig met laboratoriumkontroles (krimping %, pilling, bars/skeursterkte, en kleurvastheid) voor grootmaat goedkeuring. As jy andersom werk, van kledingstuktipe terug tot lap, ons stofreeks volgens kledingstukkategorie lys wat ons gewoonlik vir elkeen gebruik.

Tipiese GSM-reekse volgens kledingstukgebruik (fabrieksbeplanning maatstawwe):

  • Liggewig / hoë asemhaling (voering, somerbloese, ligte hemde): 80–130 GSM — prioritiseer lugdeurlaatbaarheid en ondeursigtigheidstoetsing.
  • Alledaagse tee & mode brei tops: 140–180 GSM — balansafdekking met verminderde deurskyning; bevestig skeefheid/spiraliteit vir enkeltrui.
  • Premium tee, pale, ineensluiting: 180–220 GSM — beter bedekking en vormbehoud; kontroleer dimensionele stabiliteit na was.
  • Hemde (geweef): 110–160 GSM — ligter vir formeel, hoër vir gemaklike/oorhemde; verifieer kreukelherstel en naatgly.
  • Bottoms (chinos, werksbroek): 200–320 GSM — hoër GSM verbeter skuur- en skeurweerstand; valideer trek-/skeursterkte en kleurvastheid vir vryf.
  • denim: 280–450 GSM (≈ 8–13 ons/yd²) — ligter vir die somer, swaarder vir robuuste dra; toets krimping en kromming.
  • Hoodies / vag / sweatshirts: 260–380 GSM — swaarder vir warmte en vorm; toetspilling en GSM-verlies na was.
  • Buiteklere skulpe & gestruktureerde stukke: 200–350+ GSM — oorweeg coating/laminering gewig en styfheid; bevestig naatsterkte en waterweerstand waar van toepassing.

Vir aankoopbestellings, beheer GSM met duidelike spesifikasies: staat stof tipe + konstruksie (bv., enkeltrui 30s/1, ineensluiting, keper), GSM teiken met toelaatbare verdraagsaamheid (algemeen: ±5% brei, ±3–5% weefsels), en toetstoestand (ISO 3801 of ekwivalent; voorwas vs greige). As jy hulp nodig het om GSM by eindgebruik te pas, insluitend steekproef- en toetsverslae wat in lyn is met u kopervereistes, KK Fashion Exports kan stofkeuse en goedkeurings ondersteun.

Hoe GSM drapering en duursaamheid beïnvloed

GSM (gram per vierkante meter) beïnvloed stofdrapering en duursaamheid direk deur stofmassa te verander, dikte, en buigstyfheid. Soos GSM toeneem, stowwe word oor die algemeen meer ondeursigtig en stabiel, met 'n stewiger hand en verminderde vloeibaarheid; soos GSM afneem, stowwe is geneig om makliker te drapeer, maar kan groter deursigtigheid toon, rek vervorming, of naatvervorming. In die praktyk, drapering word hoofsaaklik beheer deur buigstyfheid ('n funksie van GSM, dikte, en garing/struktuur), terwyl duursaamheid korreleer met skuurweerstand, skeurkrag, en naatprestasie—dikwels verbeter deur hoër GSM wanneer konstruksie vergelykbaar is.

Gebruik GSM-teikens om drapering te beheer (hoe die stof hang en beweeg) op 'n meetbare manier:

  • Kies laer GSM vir vloeibare drapeer: Ligte weefsels/breisels hang nader aan die lyf, maar kan voering of hoër draadtellings benodig om deurskyning te vermy (tipiese klerereekse: ~80–150 GSM vir baie hemde/voerings; ~120–180 GSM vir ligter breiwerk).
  • Kies middel GSM vir gebalanseerde drapering/stabiliteit: Medium gewigte pas by gestruktureerde toppe, rokke, en veelsydige uniforms (~150–220 GSM afhangende van vesel en gebreide/geweefde struktuur).
  • Kies hoër GSM vir gestruktureerde drapeer: Swaarder materiaal hou vorm, weerstaan ​​gefladder, en lyk meer “pasgemaak,” maar kan styf voel as die weef/brei styf is (~220–350+ GSM algemeen in werksdrag, sweetstowwe, en buiteklere skulpe).
  • Valideer met 'n drapeertoets, nie GSM alleen nie: Vergelyk kandidaatstowwe deur 'n drapeerkoëffisiënttoets te gebruik (bv., Knap drapeer) en buigstyfheidmetings wanneer konsekwentheid saak maak oor meulens en kleurstofpartye.

Vir duursaamheid, GSM is 'n nuttige volmag, maar moet saam met konstruksie gespesifiseer word om vals ekwivalensie te vermy (bv., 'n lywige lae-draai-draad kan GSM verhoog sonder om sterkte te verbeter). Om prestasie te sluit, koppel GSM met duidelike spesifikasies: vesel inhoud, garingtelling/ontkenner, weef/brei tipe, eindig/kies (weefsels) of baan/waldigtheid (brei), en afwerking vereistes. Bevestig dan met laboratoriumtoetse wat relevant is vir die eindgebruik—skuur (Martindale), skeur (Elmendorf), treksterkte (stroop/gryp), pilling, en naatgly—omdat hoër GSM tipies skuur- en skeurweerstand verbeter, maar steeds by nate kan misluk as konstruksie los is of afwerkings kohesie verminder. Vir kopers wat herhaalbare drapering en duursaamheid in produksie benodig, KK Fashion Exports kan help om GSM-teikens in lyn te bring met konstruksiespesifikasies en verifikasietoetse.

Algemene foute wanneer GSM vergelyk word

Wanneer vergelyk word stof GSM, die mees algemene foute kom van die behandeling van die getal as 'n volledige gehalte-aanwyser en die vergelyking van waardes wat geneem is onder verskillende toetstoestande. GSM is slegs die massa per vierkante meter; dit bevestig nie direk duursaamheid nie, dekking, hand-voel, krimpprestasie, of koste. Vergelyk altyd GSM saam met veselinhoud, garingtelling, steek/weef tipe, afronding (bv., borsel, dagvaar, deklaag), en beoogde eindgebruik.

Om ongeldige vergelykings te vermy, kyk vir metings- en spesifikasiefoute wat GSM-resultate skeeftrek:

  • Meng “greige” vs voltooide GSM: Afrondingsprosesse (was, verdigting, verhoog, bedekkings) kan GSM verander; spesifiseer en vergelyk in dieselfde produksiestadium.
  • Ignoreer vogkondisionering: Stofgewig wissel met humiditeit; versoek toetsing onder standaard atmosfeer (algemeen 20± 2°C, 65 ± 4% RH) en laat kondisioneringstyd toe voor toetsing.
  • Gebruik nie-standaard monstergrootte of te min monsters: Klein gesnyde stukke en beperkte monsterneming versterk fout; gebruik 'n GSM-snyer (tipies 100 cm²) en veelvuldige monsters oor breedte/lengte om variasie vas te vang.
  • Verwar GSM met dikte: 'n Bonkiger breiwerk kan dikker voel teen dieselfde GSM as gevolg van gare en struktuur; verifieer dikte (mm) en digtheid/bedekking waar relevant.
  • Vergelyk verskillende materiaalkonstruksies: 180 GSM enkel trui, ineensluiting, en geweefde popeline tree anders op; vergelyk binne dieselfde konstruksie vir betekenisvolle benchmarking.
  • Verduidelik nie verdraagsaamheid nie: Verskaffers benodig 'n aanvaarbare reeks (bv., ±5% of ±10%); daarsonder, verskepings kan inspeksie misluk ten spyte daarvan dat dit kommersieel normaal is.

Vir betroubare B2B-verkryging en QC, spesifiseer GSM met die toetsmetode en voorwaardes (bv., ISO 3801 / ASTM D3776), die stof toestand (greige/klaar), die verdraagsaamheid, en of die vereiste voor of na was is (sluit 'n standaard wastoets in as prestasie saak maak). As jy hulp nodig het om GSM-spesifikasies in lyn te bring met konstruksie, afronding, en toetsprotokolle oor verskaffers heen, KK Fashion Exports kan steekproefneming en dokumentasie konsekwentheid ondersteun.

Gereelde vrae

1) Watter GSM-reekse kan jy produseer, en hoe streng kan jy GSM-verdraagsaamheid beheer?

Antwoord: Ons kan materiaal oor 'n breë GSM-spektrum vervaardig afhangende van konstruksie en veseltipe (algemeen 80–600+ GSM). Standaard produksiebeheer bereik tipies ±3–5% GSM-verdraagsaamheid per lot, met strenger toleransies moontlik volgens ooreenkoms vir kritieke toepassings. GSM word beheer deur middel van garingtelling, eindig/kies (of brei maat), afwerking/verdigting, en vogkondisionering. Ons verifieer via ISO 3801 / ASTM D3776 steekproefneming en verslaggemiddeld, min/maks, en standaardafwyking deur lot.

2) Hoe meet jy GSM—voor of na afwerking—en watter standaarde/sertifikate jy kan verskaf?

Antwoord: GSM kan gespesifiseer en gemeet word Grieks (onvoltooid) of klaar—vir groothandelaankope beveel ons aan om op te kontrakteer GSM voltooi want afrondingsprosesse (skuur, verf, borsel, deklaag, verdigting, hitte-instelling) massa per area kan verander. Ons verskaf toetsverslae wat in lyn is met ASTM D3776 of ISO 3801, insluitend monster kondisionering vereistes. Op aanvraag, ons kan uitreik COA (Sertifikaat van analise) per lot en ondersteun derdeparty-toetsing (bv., SGS/Intertek).

3) As ons 'n teiken GSM benodig, watter opsies bestaan ​​om GSM aan te pas sonder om stofhand of werkverrigting te verander?

Antwoord: GSM kan deur verskeie hefbome ingestel word, en ons stel gewoonlik die minste ontwrigtende roete eerste voor:

  • Konstruksie veranderinge: pas punte/kies aan, gebreide lus lengte, of steekdigtheid om GSM te verskuif terwyl die tipe garing konsekwent gehou word.
  • Gare verander: pas garingtelling of -laag aan om aan GSM te voldoen met minimale visuele impak.
  • Afwerking kontroles: verdigting, kalender, borsel, verhoog, coating/laminering kan GSM verhoog of stabiliseer, maar kan hand beïnvloed, dikte, en asemhaling.

Ons sal 'n oplossing aanbeveel gebaseer op u vereiste prestasiemaatstawwe (skeurkrag, ondeursigtigheid, drapeer, krimping, skuur, lugdeurlaatbaarheid).

4) Wat is jou MOQ om GSM te spesifiseer, en kan jy 'n bestaande stofmonster pas?

Antwoord: MOQ hang af van die tipe stof, kleur/druk metode, en kleurtelling. As 'n gemeenskaplike struktuur:

  • Lab dips / handweef / gebreide monsterneming: beskikbaar vir GSM en handpassing.
  • Grootmaat MOQ: tipies gestel per kleur en per konstruksie (bv., een rol minimum tot veelvuldige honderde kg/meter).

Vir monsterpassing, ons versoek a monster (30–50 cm of groter) en teikenspesifikasies (GSM voltooi, samestelling, breedte, kleur standaard, krimpgrense). Ons kan 'n voorproduksiemonster verskaf vir u goedkeuring voor grootmaat.

5) Wat is tipiese afleweringstye en afleweringsvoorwaardes, en kan jy persoonlike etikettering en rolmerk verskaf wat GSM insluit?

Antwoord: Tipiese tydlyne (wissel volgens seisoen en kapasiteit):

  • Monsterneming: ~5–15 dae afhangende van ontwikkelingskompleksiteit.
  • Grootmaat produksie: ~15–35 dae na goedkeuring van PP monster en materiaal bevestiging.

Ons ondersteun standaard afleweringsbepalings (EXW/FOB/CIF/DDP afhangende van bestemming en jou voorkeur) en kan optimale verpakking vir GSM-stabiliteit adviseer (vog beheer, rol hardheid, poli-omhulsel). Pasmaak is beskikbaar, insluitend:

  • Rol plakkers/etikette: GSM, breedte, samestelling, lot nommer, kleur kode, rol lengte/gewig.
  • Karton/baalmerke en strepieskodes (EAN/UPC), indien nodig.
  • Privaat etikettering en dokumentaanpassing (paklys, COA, toets verslae).

Insigte en gevolgtrekkings

Verstaan ​​stof GSM is fundamenteel om ingelig te maak, tegnies gesonde besluite oor ontwerp, verkryging, en produksie. Deur GSM aan veseltipe te koppel, garing struktuur, stof konstruksie, en afronding, jy kan sleutelprestasie-uitkomste beter voorspel—soos drapeer, ondeursigtigheid, duursaamheid, asemhaling, en dimensionele stabiliteit—voordat u tot monsterneming of grootmaatbestellings verbind word.
n
As 'n finale kontrolepunt, behandel GSM as 'n beheerde spesifikasie eerder as 'n selfstandige aanwyser van kwaliteit. Bevestig altyd die toetsmetode en kondisioneringsvereistes (bv., ISO/ASTM prosedures), aanvaarbare toleransies te definieer, en evalueer GSM saam met verwante parameters soos dikte, steek/weefdigtheid, en afwerking effekte. Met hierdie praktyke in plek, GSM word 'n betroubare, vergelykbare maatstaf wat konsekwente produkprestasie ondersteun en risiko van ontwikkeling deur produksie verminder.


From a GSM figure to a costed sample

A GSM specification is only useful if a factory will hold it, so here is the manufacturer behind this guide. KK Fashion Exports has been manufacturing and exporting from Noida, Indië sedert 2003, en het oor uitgevoer 4 miljoen stukke aan kopers in 27 lande en gebiede — woven and knitted, klere en bykomstighede, which is why the ranges set out above cover both.

Production begins from 100 stukke per styl, tipies 300 per kleur, en ons minimum bestelhoeveelheid bladsy sets out how a target GSM carries across a colour card. Where your sourcing team needs the social-compliance file before anything is cut, ons het tussenin agt SMETA-oudits voltooi 2017 en Januarie 2026, 4-Pille, geoudit deur URS Verification Private Limited, en sertifisering en voldoening lists the audit years, the audit body and the reports we can send you.

Vennoot met KK Fashion Exports

Is jy op soek na 'n betroubare vervaardiger in Indië vir jou volgende versameling? Ons spesialiseer in hoë kwaliteit kledingstukke soos pasgemaakte damesklere, groothandel katoen bandana serpe, en pasgemaakte bykomstighede met lae MOQ's en globale versending.

Ons voer wêreldwyd uit: VSA, Europa, Australië, VAE.

Laat 'n opmerking

Hierdie webwerf maak gebruik van Akismet om spam te verminder. Leer hoe jou kommentaar data verwerk.