KK Fashion Exports

Gedetailleerde gids voor Fabric-GSM

India is een mondiaal knooppunt voor de textielproductie, met een volwassen ecosysteem dat het spinnen omvat, breien, weven, verwerking, verven, afdrukken, en kleding op schaal. Deze diepgaande mogelijkheden maken India tot een strategische inkoopbestemming voor merken die op zoek zijn naar zowel volume als veelzijdigheid op het gebied van katoen, mengsels, synthetische stoffen, en prestatietextiel. Echter, dezelfde variëteit die kansen schept, kan ook variabiliteit creëren—vooral wanneer specificaties zoals GSM als benaderend worden behandeld in plaats van gecontroleerd. Samenwerken met een ervaren exporteur-fabrikant is daarom van cruciaal belang. KK Fashion Exports wordt erkend als een betrouwbare productiepartner voor kopers die duidelijke technische communicatie nodig hebben, herhaalbare kwaliteit, en productiediscipline—sleutelfactoren wanneer GSM-tolerantie en materiaalprestaties consistent moeten blijven in de loop van de tijd en voor meerdere SKU's.

Internationale kopers worden doorgaans geconfronteerd met drie terugkerende pijnpunten bij het grensoverschrijdend inkopen van stoffen en afgewerkte kleding:

  1. Kwaliteitsrisico en spec-drift: Een nominale GSM kan na het verven veranderen, wassen, verdichting, warmte-instelling, of afwerking. Zonder afgestemde testmethoden en toleranties, bestellingen kunnen zwaarder of lichter aankomen dan verwacht, handgevoel veranderen, fit, en prestatiekenmerken zoals krimp, stretch herstel, of slijtvastheid.
  2. Tijdlijndruk door vermijdbare herbewerking: Misverstanden rond GSM-meting (voorafwerken vs. post-finish), toegestane variatie, of bemonsteringsnormen kunnen leiden tot herhaalde laboratoriumdips, opnieuw bemonsteren, en productie houdt—wat uiteindelijk een impact heeft op de lanceringskalenders en de aanvullingsverplichtingen.
  3. Logistiek en kostenblootstelling: Het gewicht van de stof heeft invloed op de vrachtkosten, planning van dozen, containergebruik, en landkostenberekeningen. Een GSM-afwijking over duizenden meters kan het gewicht van de zending aanzienlijk veranderen, belastingaanslagen/belastingaanslagen (in sommige rechtsgebieden), en winstgevendheid—vooral voor programma's met een hoog volume.

Deze gids gaat in op deze sourcing-realiteit door GSM te beschouwen als een beheersbaar systeem, controleerbare parameter binnen een breder kwaliteitssysteem. Het zal duidelijk maken wat GSM in praktische termen betekent, hoe het wordt gemeten en geverifieerd (inclusief gemeenschappelijke testnormen en bemonsteringspraktijken), welke toleranties commercieel realistisch zijn voor verschillende weefselconstructies, en hoe afwerkingsprocessen GSM kunnen veranderen op manieren waarop in de specificatiefase moet worden geanticipeerd. Het zal ook een sourcing-georiënteerde aanpak bieden voor het documenteren van GSM-vereisten in technologiepakketten en inkooporders, het afstemmen van de verwachtingen tussen de koper, molen, en kledingfabrikant—zodat de kwaliteit consistent blijft, tijdlijnen blijven voorspelbaar, en grensoverschrijdende logistiek blijven efficiënt.

Door GSM te verankeren in zowel de productiewetenschap als de inkoopdiscipline, kopers kunnen geschillen verminderen, herhaalbaarheid verbeteren, en sterkere partnerschappen met leveranciers opbouwen—vooral als je inkoopt bij een productiemacht als India en samenwerkt met gevestigde partners zoals KK Fashion Exports die begrijpen hoe ze specificaties kunnen vertalen naar consistente productieresultaten.

Inhoudsopgave

Wat GSM meet in stofgewicht

GSM (gram per vierkante meter) meet de massa stof per oppervlakte-eenheid, uitgedrukt als g/m². Het kwantificeert het gewicht van de stof, onafhankelijk van de rolbreedte of de stoflengte, waardoor het een betrouwbare specificatie is voor het vergelijken van materialen tussen leveranciers en productiepartijen. In de praktijk, GSM is een proxy voor dikte en dichtheid, en het correleert sterk met draperen, dekking, warmte, en waargenomen kwaliteit—maar dat is niet het geval, op zichzelf, definieer het vezeltype, geweven/gebreide structuur, of prestatie-afwerkingen.

GSM wordt bepaald door een bekend stuk stof af te snijden en te wegen, en vervolgens omgerekend naar g/m². De gebruikelijke methode in de industrie is het gebruik van een GSM-cutter (typisch 100 cm²) en een precisieweegschaal:

  • Snij een 100 cm² exemplaar (veel GSM-cutters zijn op dit gebied gestandaardiseerd).
  • Weeg het monster in grammen (gebruik een gekalibreerde schaal; 0.01 g De leesbaarheid is typisch voor lichte stoffen).
  • Vermenigvuldig het gewicht met 100 GSM te krijgen (omdat 100 cm² = 1/100 van 1 M²).
  • Herhaal dit tenminste 5 punten over de breedte en lengte; rapporteer de gemiddelde en toegestane tolerantie (algemeen ±3% naar ±5% afhankelijk van de stof en de kopersstandaard).

Voor B2B-sourcing en kwaliteitscontrole, specificeer GSM als acceptatiecriterium naast constructiedetails om mismatches te voorkomen: omvat doel-GSM, tolerantie, en testconditionering (bijv., na ontspanning of na het wassen, omdat breisels en sommige afwerkingen het gewicht verschuiven). Verduidelijk ook of GSM op greige wordt gemeten, geverfd, of afgewerkte stof, en of het gebaseerd is op een toestand vóór of na de krimp, aangezien deze beslissingen van invloed zijn op de bulkconsumptie, markeropbrengst, en het uiteindelijke handgevoel van het kledingstuk. Als u gedocumenteerde GSM-tests nodig heeft met herhaalbare bemonstering en rapportage voor bulkpartijen, KK Fashion Exports kan metingen en naleving van uw doelspecificatie ondersteunen.

Hoe GSM nauwkeurig te berekenen

GSM berekenen (gram per vierkante meter) nauwkeurig, weeg een nauwkeurig bekend stuk stof en converteer dat gewicht naar a 1 M² basis. De meest betrouwbare methode maakt gebruik van een GSM-snijder die een vast gebied ponst (algemeen 100 cm²), gecombineerd met een gekalibreerde precisiebalans. Zorg ervoor dat het monster plat is, vrij van spanning, en geconditioneerd tot een standaardatmosfeer om door vocht veroorzaakte gewichtsvariatie te minimaliseren.

Volg deze procedure voor herhaalbare resultaten:

  • Conditioneer de stof: 20 ± 2 °C en 65± 4% RH tenminste 24 uur (ISO 139 / ASTM D1776).
  • Snijd een bekend gebied af: Gebruik een GSM-cutter (bijv., 100 cm² = 0.01 M²). Als u een sjabloon gebruikt, afmetingen nauwkeurig meten (Oppervlakte = lengte × breedte in m²).
  • Weeg correct: Gebruik een gekalibreerde balans (leesbaarheid 0.01 G; 0.001 g voor lichtgewicht stoffen). Tarreer elke container; vermijd tocht en statische elektriciteit.
  • Bereken GSM: GSM = gewicht (G) ÷ gebied (M²). Voor een 100 cm² snijder: GSM = gewicht (G) × 100.
  • Valideer met replica's: Neem 5–10 exemplaren over de rol (centrum + randen), gemiddelde van de GSM, en rapporteer min/max; uitschieters veroorzaakt door naden afwijzen, slungels, of maak strepen af.

Voor consistente B2B-rapportage, documenteer de methode (snijgebied, balansgevoeligheid), conditionering standaard, aantal exemplaren, en stofstaat (grijs/afgewerkt/gewassen), omdat afwerking en vochtterugwinning GSM aanzienlijk kunnen verschuiven. Als u door derden afgestemde bemonsteringsplannen en gedocumenteerde GSM-testresultaten nodig heeft voor bulkbestellingen, KK Fashion Exports kan ondersteunen met gestandaardiseerde metingen en rapportages.

Inkoop van stoffen of op maat gemaakte kleding uit India?

KK Fashion Exports is een gevestigde B2B-fabrikant & exporteur in Noida, Indië. Wij zijn gespecialiseerd in premium katoenen sjaals, dames kledingstukken, en op maat gemaakte verpakkingen tegen lage MOQ's met wereldwijde deur-tot-deur logistiek.

GSM-bereiken voor gangbare stoffen

GSM (gram per vierkante meter) bereik varieert per stoftype, geweven/gebreide structuur, en eindgebruik. Gebruik de onderstaande bereiken als inkoopbenchmarks om streefgewichten vast te stellen, acceptatietoleranties, en prestatieverwachtingen (dekking, draperen, duurzaamheid). Controleer GSM altijd met de breedte van de stof, afgewerkte constructie (EPI/PPI voor geweven stoffen of steekdichtheid voor gebreide stoffen), en afwerkingsprocessen, omdat deze de uiteindelijke GSM kunnen verschuiven.

  • Katoenen jersey (enkel breisel) T-shirt: 140–200 GSM (licht: 120–160; midden: 160–190; zwaar: 190–220)
  • Interlock gebreid / dubbele jersey: 180–260 GSM
  • Franse badstof: 200–320 GSM
  • Vlies (geborsteld): 260–400 GSM
  • Popeline (katoen/polykatoen): 90–140 GSM
  • Oxford-overhemd: 120–200 GSM
  • Denim: 250–450 GSM (≈7–13 oz/yd²)
  • Canvas / eend: 250–600 GSM
  • Chino / keperstof (onderste gewicht): 200–320 GSM
  • Linnen (geweven): 120–240 GSM
  • Wollen pak: 180–320 GSM
  • Coating van wol / smelten: 350–800 GSM
  • Zijden chiffon / georgette: 25–60 GSM
  • Satijn (zijde/polyester): 80–150 GSM
  • Polyester microvezel / voering taft: 50–90 GSM
  • Niet-geweven (PP-spingebonden): 15–80 GSM

Voor B2B-sourcing, specificeer GSM als eindproductvereiste en stel een realistische tolerantie in: typisch ±3–5% voor stabiele geweven stoffen en ±5–8% voor breisels (hoger als het zwaar wordt geborsteld, perzikkleurig, of gecoat). Verifieer met een gestandaardiseerde laboratoriummethode (bijv., ISO 3801 / ASTM D3776) en proef van meerdere rollen om variaties van lot tot lot vast te stellen; als u ondersteuning nodig heeft bij het afstemmen van doel-GSM op de prestaties van het eindgebruik en de haalbaarheid van productie, KK Fashion Exports kan helpen.

GSM kiezen op basis van kledinggebruik

Kies GSM op basis van het eindgebruik van het kledingstuk, verwachte slijtageomstandigheden, en prestatiedoelstellingen (dekking, draperen, duurzaamheid, warmte, en wasleven). Als praktische methode: het seizoen definiëren (zomer versus winter), activiteitsniveau (mode versus werkkleding), en vereist handgevoel (zacht versus gestructureerd), maak vervolgens een shortlist van een GSM-band en valideer met laboratoriumcontroles (krimp %, pilling, barst-/scheursterkte, en kleurvastheid) vóór bulkgoedkeuring. Als je andersom werkt, van kledingstuktype terug naar stof, ons stoffenassortiment per kledingcategorie vermeldt wat we doorgaans voor elk gebruiken.

Typische GSM-bereiken per kledingstukgebruik (benchmarks voor fabrieksplanning):

  • Lichtgewicht / hoog ademend vermogen (voering, zomerblouses, lichte overhemden): 80–130 GSM — Geef prioriteit aan het testen van de luchtdoorlatendheid en de opaciteit.
  • Alledaagse T-shirts & mode breien toppen: 140–180 GSM — balanslaken met verminderde doorschijn; bevestig scheefheid/spiraal voor single jersey.
  • Premium T-shirts, palen, in elkaar grijpen: 180–220 GSM — betere dekking en vormvastheid; controleer de maatvastheid na het wassen.
  • Overhemden (geweven): 110–160 GSM — lichter voor formeel, hoger voor casual/overshirts; controleer het herstel van de vouw en het wegglijden van de naad.
  • Bodems (chino's, werk broek): 200–320 GSM — hogere GSM verbetert de slijtvastheid en scheurweerstand; valideer de trek-/scheursterkte en kleurechtheid bij wrijven.
  • Denim: 280–450 GSM (≈ 8–13 oz/yd²) — lichter voor de zomer, zwaarder voor ruige slijtage; test krimp en slijpen.
  • Hoodies / vlies / sweatshirts: 260–380 GSM — zwaarder voor warmte en vorm; testpilling en GSM-verlies na wasbeurten.
  • Bovenkleding schelpen & gestructureerde stukken: 200–350+ GSM — houd rekening met het gewicht en de stijfheid van de coating/laminering; bevestig de naadsterkte en waterbestendigheid waar van toepassing.

Voor inkooporders, controle GSM met duidelijke specificaties: staat soort stof + bouw (bijv., singlejersey jaren 30/1, in elkaar grijpen, keperstof), doel-GSM met toegestane tolerantie (gewoon: ±5% breit, ±3–5% geweven), en testconditie (ISO 3801 of gelijkwaardig; voorwas versus greige). Als u hulp nodig heeft bij het afstemmen van GSM op eindgebruik, inclusief bemonsterings- en testrapporten afgestemd op uw kopersvereisten, KK Fashion Exports kan de selectie en goedkeuring van stoffen ondersteunen.

Hoe GSM de drapering en duurzaamheid beïnvloedt

GSM (gram per vierkante meter) heeft een directe invloed op de drapering en duurzaamheid van de stof door de stofmassa te veranderen, dikte, en buigstijfheid. Naarmate GSM toeneemt, stoffen worden over het algemeen ondoorzichtiger en stabieler, met een stevigere hand en verminderde vloeibaarheid; naarmate GSM afneemt, stoffen hebben de neiging gemakkelijker te draperen, maar kunnen een grotere transparantie vertonen, rekvervorming, of naadspanning. In de praktijk, Drapering wordt voornamelijk bepaald door buigstijfheid (een functie van GSM, dikte, en garen/structuur), terwijl duurzaamheid correleert met slijtvastheid, scheursterkte, en naadprestaties—vaak verbeterd door hogere GSM als de constructie vergelijkbaar is.

Gebruik GSM-doelen om het gordijn te controleren (hoe de stof hangt en beweegt) op een meetbare manier:

  • Kies een lagere GSM voor vloeiende drapering: Lichtgewicht geweven/gebreide stoffen hangen dichter bij het lichaam, maar vereisen mogelijk een voering of een hoger draadaantal om doorschijnen te voorkomen (typische kledinglijnen: ~80–150 GSM voor veel overhemden/voeringen; ~120–180 GSM voor lichtere breisels).
  • Kies midden-GSM voor evenwichtige drapering/stabiliteit: Medium gewichten passen bij gestructureerde tops, jurken, en veelzijdige uniformen (~150–220 GSM afhankelijk van vezel- en brei-/geweven structuur).
  • Kies een hogere GSM voor gestructureerde drapering: Zwaardere stoffen behouden hun vorm, weerstand bieden tegen fladderen, en er meer “op maat” uitzien,” maar kan stijf aanvoelen als het weefsel/breiwerk strak is (~220–350+ GSM gebruikelijk in werkkleding, zweet stoffen, en bovenkledingschalen).
  • Valideer met een drapetest, niet alleen GSM: Vergelijk kandidaatstoffen met behulp van een gordijncoëfficiënttest (bijv., Cusick-gordijn) en buigstijfheidsmetingen wanneer consistentie van belang is bij fabrieken en verfpartijen.

Voor duurzaamheid, GSM is een nuttige proxy, maar moet naast de constructie worden gespecificeerd om valse gelijkwaardigheid te voorkomen (bijv., een volumineus garen met lage twist kan GSM verhogen zonder de sterkte te verbeteren). Om prestaties vast te leggen, koppel GSM met duidelijke specificaties: vezelgehalte, garenaantal/denier, weef/gebreid type, eindigt / kiest (geweven) of koers/waldichtheid (breit), en afwerkingseisen. Bevestig vervolgens met laboratoriumtests die relevant zijn voor het eindgebruik—slijtage (Martindale), traan (Elmendorf), treksterkte (strippen/grijpen), pilling, en het verschuiven van de naden—omdat hogere GSM doorgaans de slijtvastheid en scheurweerstand verbetert, maar nog steeds kan falen bij naden als de constructie los zit of als afwerkingen de cohesie verminderen. Voor kopers die herhaalbare drapering en duurzaamheid nodig hebben tijdens de hele productie, KK Fashion Exports kan helpen bij het afstemmen van GSM-doelen op constructiespecificaties en verificatietests.

Veelgemaakte fouten bij het vergelijken van GSM

Bij het vergelijken stof GSM, De meest voorkomende fouten komen voort uit het behandelen van het getal als een volledige kwaliteitsindicator en het vergelijken van waarden die onder verschillende testomstandigheden zijn genomen. GSM is alleen de massa per vierkante meter; het bevestigt niet direct de duurzaamheid, dekking, handgevoel, krimpprestaties, of kosten. Vergelijk GSM altijd met glasvezelinhoud, garen tellen, steek/weeftype, afwerking (bijv., poetsen, aanklagen, coating), en het beoogde eindgebruik.

Om ongeldige vergelijkingen te voorkomen, let op meet- en specificatiefouten die de GSM-resultaten vertekenen:

  • Het mengen van “greige” versus voltooide GSM: Afwerkingsprocessen (wassen, verdichten, verhogen, coatings) kan van GSM veranderen; specificeren en vergelijken in dezelfde productiefase.
  • Het negeren van vochtconditionering: Het gewicht van de stof varieert afhankelijk van de luchtvochtigheid; verzoek om testen onder standaardatmosfeer (gewoonlijk 20± 2°C, 65 ± 4% RV) en geef conditioneringstijd voordat u gaat testen.
  • Gebruik van een niet-standaard monstergrootte of te weinig stalen: Kleine stukjes en een beperkte bemonstering versterken de fouten; gebruik een GSM-cutter (normaal gesproken 100 cm²) en meerdere stalen over de breedte/lengte om variatie vast te leggen.
  • GSM verwarren met dikte: Een volumineuzer breisel kan dikker aanvoelen bij dezelfde GSM vanwege garen en structuur; controleer de dikte (mm) en dichtheid/dekking waar relevant.
  • Vergelijking van verschillende stofconstructies: 180 GSM-single-jersey, in elkaar grijpen, en geweven popeline gedragen zich anders; vergelijk binnen dezelfde constructie voor zinvolle benchmarking.
  • Er wordt geen tolerantie uitgesproken: Leveranciers hebben behoefte aan een acceptabel bereik (bijv., ±5% of ±10%); zonder, zendingen kunnen niet worden geïnspecteerd ondanks dat ze commercieel normaal zijn.

Voor betrouwbare B2B-sourcing en kwaliteitscontrole, specificeer GSM met de testmethode en voorwaarden (bijv., ISO 3801 / ASTM D3776), de staat van de stof (grijs/afgewerkt), de tolerantie, en of de vereiste voor of na het wassen is (Voeg een standaard wastest toe als de prestaties ertoe doen). Als u hulp nodig heeft bij het afstemmen van de GSM-specificaties op de constructie, afwerking, en testprotocollen bij alle leveranciers, KK Fashion Exports kan de consistentie van steekproeven en documentatie ondersteunen.

Veelgestelde vragen

1) Welke GSM-bereiken kunt u produceren?, en hoe strak kun je de GSM-tolerantie controleren?

Antwoord: We kunnen stoffen vervaardigen over een breed GSM-spectrum, afhankelijk van de constructie en het vezeltype (algemeen 80–600+ GSM). Standaardproductiecontrole volstaat doorgaans ±3–5% GSM-tolerantie per lot, met nauwere toleranties mogelijk in overleg voor kritische toepassingen. GSM wordt gecontroleerd via het aantal garens, eindigt / kiest (of breimaat), afwerking/verdichting, en vochtconditionering. Wij verifiëren via ISO 3801 / ASTM D3776 steekproef en rapportgemiddelde, min/max, en standaardafwijking per lot.

2) Hoe meet je GSM—voor of na de afwerking—en welke normen/certificaten kunt u verstrekken??

Antwoord: GSM kan gespecificeerd en gemeten worden Grieks (onvoltooid) of afgerond—voor groothandelsaankopen raden wij aan een contract af te sluiten klaar GSM omdat afwerkingsprocessen (schuren, verven, poetsen, coating, verdichting, warmte-instelling) kan de massa per gebied veranderen. Wij bieden testrapporten afgestemd op ASTM D3776 of ISO 3801, inclusief vereisten voor monsterconditionering. Op aanvraag, wij kunnen uitgeven COA (Certificaat van analyse) per lot en ondersteuning voor testen door derden (bijv., SGS/Intertek).

3) Als we een doel-GSM nodig hebben, welke opties er zijn om GSM aan te passen zonder de stofhand of de prestaties te veranderen?

Antwoord: GSM kan via meerdere hendels worden afgestemd, en doorgaans stellen wij eerst de minst verstorende route voor:

  • Veranderingen in de bouw: uiteinden/picks aanpassen, gebreide luslengte, of steekdichtheid om GSM te verschuiven terwijl het garentype consistent blijft.
  • Garenveranderingen: pas het aantal garens of lagen aan om te voldoen aan GSM met minimale visuele impact.
  • Controles afronden: verdichting, agenda, poetsen, verhogen, coating/laminering kan GSM vergroten of stabiliseren, maar kan de hand aantasten, dikte, en ademend vermogen.

We zullen een oplossing aanbevelen op basis van de door u vereiste prestatiestatistieken (scheursterkte, dekking, draperen, krimp, slijtage, luchtdoorlaatbaarheid).

4) Wat is uw MOQ voor het specificeren van GSM, en kun je een bestaand stofmonster matchen??

Antwoord: MOQ is afhankelijk van het stoftype, verven/printen methode, en kleurtelling. Als een gemeenschappelijke structuur:

  • Laboratorium dips / handgetouw / gebreide steekproeven: beschikbaar voor GSM en handmatching.
  • Bulk-MOQ: doorgaans ingesteld per kleur en per constructie (bijv., minimaal één rol tot meerdere honderden kg/meter).

Voor het matchen van monsters, wij vragen een staal (30–50 cm of groter) en doelspecificaties (klaar GSM, samenstelling, breedte, kleur standaard, krimpgrenzen). We kunnen vóór de bulk een pre-productiemonster ter goedkeuring verstrekken.

5) Wat zijn typische doorlooptijden en verzendvoorwaarden, en kunt u aangepaste labels en rolmarkeringen leveren, inclusief GSM?

Antwoord: Typische tijdlijnen (variëren per seizoen en capaciteit):

  • Bemonstering: ~5–15 dagen afhankelijk van de complexiteit van de ontwikkeling.
  • Bulkproductie: ~15–35 dagen na goedkeuring van PP-monster en materiaalbevestiging.

Wij ondersteunen standaard verzendvoorwaarden (EXW/FOB/CIF/DDP afhankelijk van bestemming en uw voorkeur) en kan een optimale verpakking adviseren voor GSM-stabiliteit (vochtregulering, hardheid van de rol, poly-wikkel). Maatwerk is beschikbaar, inbegrepen:

  • Rolstickers/labels: GSM, breedte, samenstelling, lotnummer, kleurcode, rollengte/gewicht.
  • Karton-/baalmarkeringen en barcodes (EAN/UPC), indien nodig.
  • Private labeling en documentaanpassing (paklijst, COA, testrapporten).

Inzichten en conclusies

Het begrijpen van fabric-GSM is van fundamenteel belang om geïnformeerd te blijven, technisch verantwoorde beslissingen over het ontwerp, inkoop, en productie. Door GSM te koppelen aan glasvezeltype, garen structuur, stoffen constructie, en afwerking, u kunt de belangrijkste prestatieresultaten beter voorspellen—zoals draperen, dekking, duurzaamheid, ademend vermogen, en maatvastheid—voordat u zich engageert voor bemonstering of bulkbestellingen.
N
Als laatste controlepunt, behandel GSM als een gecontroleerde specificatie en niet als een op zichzelf staande kwaliteitsindicator. Bevestig altijd de testmethode en conditioneringsvereisten (bijv., ISO/ASTM-procedures), aanvaardbare toleranties definiëren, en GSM evalueren naast gerelateerde parameters zoals dikte, steek/weefdichtheid, en afwerkingseffecten. Met deze praktijken op hun plaats, GSM wordt betrouwbaar, vergelijkbare maatstaf die consistente productprestaties ondersteunt en de risico's van ontwikkeling tot productie vermindert.


From a GSM figure to a costed sample

A GSM specification is only useful if a factory will hold it, so here is the manufacturer behind this guide. KK Fashion Exports has been manufacturing and exporting from Noida, India sindsdien 2003, en heeft geëxporteerd 4 miljoen stuks aan kopers in 27 landen en gebieden — woven and knitted, kledingstukken en accessoires, which is why the ranges set out above cover both.

Production begins from 100 stuks per stijl, typisch 300 per kleur, En onze pagina met minimale bestelhoeveelheid sets out how a target GSM carries across a colour card. Where your sourcing team needs the social-compliance file before anything is cut, we hebben tussendoor acht SMETA-audits afgerond 2017 en januari 2026, 4-Pillen, gecontroleerd door URS Verification Private Limited, En certificeringen en compliance lists the audit years, the audit body and the reports we can send you.

Partner van KK Fashion Exports

Bent u op zoek naar een betrouwbare fabrikant in India voor uw volgende collectie? Wij zijn gespecialiseerd in hoogwaardige kledingstukken zoals op maat gemaakte dameskleding, groothandel katoenen bandanasjaals, en op maat gemaakte accessoires met lage MOQ's en wereldwijde verzending.

Wij exporteren wereldwijd: Verenigde Staten van Amerika, Europa, Australië, VAE.

Laat een reactie achter

Deze website maakt gebruik van Akismet om spam te verminderen. Leer hoe je reactie gegevens worden verwerkt.